#tüm bocahontas başlıkları

"Müzik dünyasında 'Ezhel' adıyla tanınan, şarkı videoları milyonlarca kişi tarafından internette izlenen ünlü rapçi Sercan İpekçioğlu, bazı şarkılarında uyuşturucu kullanımını özendirdiği ve kullanımını kolaylaştırdığı iddiasıyla gözaltına alındı. İpekçioğlu, İstanbul Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'ndeki sorgusunun ardından tutuklanarak cezaevine gönderildi. " haberleriyle gündeme damgasını vuran olay
#vaniçintemizbirgelecek sloganıyla başlatılan ve yardimrail tarafından organize edilen köy okullarına yardım etkinliğidir.

nisan ayına kadar tüm ihtiyaçların giderilmesi planlanıyor

Merak edenler ve destek olmak isteyenler için

vanrail etkinlik linki
14 şubat itibariyle playlistlerimize ani giriş yapan ve bahara damgasını vuracagina inandığım single çalışması. Zeynep casalini'nin enerjisine (bkz: ahmet beyler)'in eglenceli emeğine sağlık
Ahmet Beyler, birlikte çalalım, söyleyelim, eğlenelim misyonerleridir. İçlerindeki müziği ortaya çıkarıp, bunu isteyen herkesle, her koşulda paylaşmaya çalışırlar. Herkesin kendini ifade etmesine olanak sağlayan, sanatçı ve seyircinin birlikte gerçekleştirdiği, Sosyal Müzik adını verdikleri doğaçlama müzik etkinliğini başlatmışlardır.

Grubun temelleri Eren Tokgöz'ün ("Kd. Hippi Çavuş") müziksever dostlarıyla birlikte Ankara'da Uçan Kaz grubunu kurmasıyla atılmış, sonra İstanbul'da Herkes Kırmızı'ya dönüşmesiyle devam etmiş, son olarak da isimlerinin birlikteliği ve isimsizliği ifade eden Ahmet Beyler'e değişmesiyle son halini almıştır.

14 şubat 2018de zeynep casalini ile birlikte çıkardıkları single sayesinde oldukça ses getirmişlerdir.
(bkz: aşk yayıcam valla)
14 şubat arefesinde goygoyrail kadınlarını mutlu etmek isteyen ruhu ince beylerimizin başlattığı muhteşem harekettir.
O kadar çok çiçek sirkülasyonu oldu ki grup botanikparka döndü.
Çok guzelsiniz.
hindistan'ın robin hood'u denebilecek kadındır, haydutlar kraliçesi adıyla tarihe adını kazımıştır
Türkiye'de bi ilki gerçekleştirip kamp düğünü yaparak evlenen(bkz: düğün rail) nisa&fatih çiftinin gezi projesi.

Düğün salonlarında yapılan gösterişli düğünleri, eve yapılacak gereksiz masrafları, kredi borçlarını reddederek buna harcayacakları vakti, emeği ve sermayeyi motosikletle dünyayı gezmeye ayırdılar. Şimdilerde birikim yapmak adına güzel işlere giriştiler. Merak edenler instagramdan bakabilir.
Tam olarak gezginsozluge yakışan durumdur.
Gördüğüm 3 nickten ikisinde "gez" mutlaka var
Gezendürüm
Gezginvecihi
geziyorkengez
(bkz: plansız gezgin)

Aklınıza gelen gezmeli nicki mutlaka alın. Yakında alternatif bulmak zor olacak gibi duruyor
Dünyanın en gereksiz hareketidir. Daha fazla gerildigim an yoktur sanırım. Gülmek istesem zaten gülerim parmağını böbreğime kadar sokmanın ne anlamı var arkadaşım.
Yapmayın yaptırmayın. Sizin bedeniniz. gülmek de sizin kararınız!!!!?!?!?