#tüm bihunili entry'leri

şu anda çalan şarkı

Az önce "istanbulda yaşamak" adlı başlığı gördüğümden beri, beynimde 'istanbulda hayat hep evin içinden ibaret' nakaratı çalıyor.

kusma isteği

Reis konuşunca bana bi geliyo mesela kusma isteği.

Onun dışında, sevdiğin bir insanın, meğerse hiç doğru dürüst olmadığını, yalancı bir pezemenk olduğunu fark ettiğinde gelen histir. Ekseriyetle insanları yanlış tanırım, hep gelir bana bu.

gezginlerin okuduğu üniversiteler

2011-2012 eğitim öğretim yılında ege üniversitesine başlayıp, 1 yılı doldurunca bıraktım.
2013-2014 eğitim öğretim yılında okan üniversitesine başlayıp mezun oldum.

gidilen en kötü şehirler

Benim için kuşkusuz Kastamonu. Adım başı her yerde karşınıza 3-5 mezar çıkıyor. Tüm şehri saçlarım elektriklenmiş bööyle havaya dikilmiş şekilde gezdim.
Bi mezardan "ay!" diye öbür tarafa kaçarken, öbür tarafta daha çok mezar var mesela.

otostopta binilen en lüks araç

Marka-Model'ini hatırlamıyorum ama binmemle inmem bir oldu. Çantamı kucağıma almaya çalışırken adam arkadan belime sarılıp taciz etti.

hayattan bugüne kadar öğrenilen en önemli şey

kimseye ama hiç kimseye, ailene bile güvenmeyeceksin. bu hayatta her zaman teksin, hiç bir zaman birilerine güvenerek hareket etme. hep yalnız olduğunu bil.

alttaki yazara soracaklarım var

tabii ki, bu da soru mu ^^ . sokaktaki tüm hayvanlar bizim, hepsini her fırsatta, sokağımdakileri mütemadiyen besliyorum.

benim aklıma öyle ahım şahım bir soru gelmedi. sen bize sana en çılgınca gelen yaptığın şeyi anlat. ne yaptın, neden yaptın, nasıl yaptın