#tüm astudentoflaw başlıkları

belarusa yolunuz düşerse uğramanız gereken ucuz ve kaliteli yiyecekler sunan restorandır. fiyat performans oranı puzata kadar yüksektir.
Not: oğlum bu mevsimde gelmeyin lan. 22 yıllık ankaralıyım böyle soğuk görmedim.
Ukraynanın yöresel lezzetlerini tatmak istiyorsanız ve çokta paranız yoksa uğramanız gereken beğenilesi restoran zincirinin adıdır.
Kendisi cumhuriyetin ilk üniversitesidir. Oturmuş ve köklü eğitim anlayışıyla kalitesini hala kaybetmemiştir. Ancak bu günümüzde ülkemizin en kötü yönetilen üniversitesi olduğu gerçeğini saklayamamaktadır. En fazla ödenek alan ikinci devlet üniversitesi olmasına rağmen ticarethane gibi yönetilmektedir. Yemeklere ve yurtlara art arda gelen zamlarla özel üniversitelere kafa tutmuştur. Diğer üniversite öğrencilerin 1.5 liraya yedikleri yemeği bu üniversitenin öğrencileri 3 liraya yemektedirler. Üstelik yemekler gerçekten çok kötüdür. Öyleki dtcf ve cebeci kampüsündeki yemekhanelerde kurtçuklar çıkmıştır. Evet bildiğimiz kurtçuklar. Yurt konusuna hiç değinmeyim hem özel yurtlar kadar pahalı hem de yemek hizmeti bulunmamaktadır. Üstelik dtcf, ilef ve mülkiyeden alanında onlarca uzman hoca azledilmiştir. Ankara üniversitesi bu hâle düşmemeliydi.
Bisikletiyle seyehat yapacaklar için uzak durulması gereken otobüs firmasıdır. Bisikleti olmayanlar da uzak durmalılar çünkü şöförlerinden muavinlerine müşteri temsilcisinden üst düzey yetkilisine kadar sorunlarınızla ilgilenmezler ve hoş davranmazlar.