zeytinli rock festivali

/ 6
bu sene de 23-27 ağustos tarihlerinde akçay/zeytinli/dalyan sahilinde düzenlenecek olan rock festivali.
güzel şehrimin tüm düzenini bozan festivaldir.gelenler de genelde memnun değildir.çeşitli sorunlara rağmen sanatçı kadrosu fena değildir.
ergenlerin ön planda olduğu eğlencesiz, tadsız tuzsuz festival. benzeri çadır festivalleri yapılmadığı için güzel zannedilir.
her sene aralıksız katıldığım festival en kötüsü 2010 yılındaydı sanatçılar gruplar çıkmamıştı. umut kuzey bu işi çok iyi yapamasa da idare ediyoruz (kötünün iyisi)

not:150 liraya bilet mi olur umut yeter ciğerimi söktün.
bir gece çadırınıza gidiyorsunuz ve 200 mt uzağınızda şebnem ferah hoşçakal söylüyor..
Umut kuzey in her sen ayni lineup la zrf yapmasindan artik gina gelmisti ki bu sene yelpazesini genisleterek ise farkli bi boyut kazandirdi. cukurova rock, kusadasi genclik(bu sene 2.si yapildi), samsun genclik,milyon fest erdemli ve milyon fest ankarayi organize ederek biz yerli festivalcileri mutlu etti.Zrf icin yine ayni terane ama farkli festivallerle cok sukur yeni ve ozlenen bazi sesleri duyabildik.
Ayrica umut kuzeyin bu atilimindan etkilenen bazi organizatorlerde pastaya bi mum dikerek ulkenin cesitli bolgelerinde ufak capli rock veya daha genel olarak muzik gunleri gibi karma etkinlikler duzenlediler.Cok amator kalmis olanlari da vardi iyi duzenlenmisleri de.Ama sonuc olarak ulkenin bu tarz genclik etkinliklerine olan ihtiyacini bi nebze giderdi.Bunlardan bazilari trakya fest, bodrum fest, nart muzik, cappadox, kemer rock fest, rockdays gibi festivallerdi.Bunlar aklima gelen ve bazilarina da katildigim festivallerdir efendim.Hakkinda gorus almak isteyen olursa yesillendirebilir.Saygilar..
Kalabalığından ürküp sevgilimi de alıp gidemediğim fest.
her sene giden biri olarak artık bokunun çıktığı festival. halk tarafından ise yakın zamanda kılıçları çekeceklerdir. akşamları müzik ve alkol eşliğinde güzel vakit geçirsek de bir festival havasında değildi. belki bu sözlüğün desteğiyle düzgün bir fest yapılabilir. belkiiii ! (bkz: gezgin fest)
Akçay'da yazlığımınız olması sebebiyle küçük yaşta tanıştığım organizasyon. 2015'in yazından sonra Pop ve rap girmesiyle bozulduğunu düşündüğümüz rock festivali
Alternatif olarak kemer fest şideetle önerilir g*t izlemeye gelen dayılardan beri tadı tuzu kaçmış etkinliktir
her sene kitle kalitesinin düştüğü festival. artık nilüferi denemenin vakti geldi. ama zeyrltidende kopamiyorum. üzücü.
/ 6