stanley

harika termos,matara,çelik bardaklara sahip marka. pahalıdır ama fiyatına değer, modellerine göre 24 saat soğuk 32 saat sıcak tutabilen termosları mevcuttur.
bpa içermediğinden en sağlıklı ve doğa dostu termos markasıdır.
parasını sonuna kadar hak eden bir marka, termosunu deli gibi kullanmama rağmen bana mısın demedi... 20 yıldır kullananları gördüm :) yakın zamanda kupasını almayı planlıyorum.


Pahallı ama kesinlikle değer.. ömürlük marka..
bu marka ürünü cevahir avm’deki boyner sports’da gördüm. içlerinden bir tanesini beğenmiştim ki bunlarla ilgilenen eleman yanımda bitti. beğendiğim termosu elimden alıp “abi bunun içine akşamdan sıcak kahveni koy, ağzını kapatıp buzluğa bırak. sabah dolaptan alıp iş yerine götür ve kahveni iç, ama içerken dikkat et abi ağzın yanmasın” diyerek iddialı bir çıkış yapmıştı. hatta “ağzın yanmazsa abi gel paranı iade edeceğim” dedi. gerçekten ihtiyacı olanlar için şakkadanak alınacak bir ürün.
Parasını sonuna kadar hakeden ve ömür boyu garantisi sebebiyle sizi ömür boyu memnun edecek marka. Ne kadar büyüğünü alırsanız ısısını koruma süresi o kadar artıyor
kullananlardan gördüğüm kadarıyla ömürlük, parasını hak eden termos
amazon'da 19 dolar türkiye'de 250 lira fiyatı olan termos markası.
termos, matara ve kupa olayında aşmış, efsaneleşmiş firmadır.piyasadaki benzer ürünlere göre fiyatları yüksektir ama ürünleri verilen parayı son kuruşuna kadar hak eder.
.
-spoiler-

cars 1 filminde şimşek mcqueen'in radyatör kasabasını dağıttığı sahneden en sevdiğim repliğin etrafında döndüğü klasik arabanın ismidir:

-uzaklara uç stanley, özgür ol!

-spoiler-
fazla ağır olması sebebiyle çantasıyla uzun yürüyüşler yaparak gezenler için kullanışsızdır.
Türkiye'de pahalı olan, Amazon'dan alınması mantıklı olan termos.
-25 derecede bile icecegi sicacik tutabilen yegane termos ayrica maksimum verim icin termosu kapagina kadar doldurun az doldurdugunuz vakit soguma suresi kisaliyor.