rotasız seyyah

/ 9
interrail türkiye'ye dahil olmayıp gizli gizli takip ettiğini düşündüğüm bir gezgin. (bkz: mehmet genç)
İnstagramda merakla takip ettiğim kişi mehmet genç.
Kitabını henüz okumadım ama çok merak ediyorum. İkinci kitabını yazıyor şuan
minnoş bir herife benziyor. kitabını aldım lakin hala okuyamadım. okuyunca detaylı yoruma gelicem.
kitabında ufak ufak hikayelerin bulunduğu okuması ve sosyal mecralardan takip etmesi keyifli gezgin bir abimiz
Kalemi güzel, efendi (beşiktaşınkilerden değil ama), düzgün bir adam profili çizmiştir kendisi bende. Uzun zamandır takip ediyorum, takdir edilesi işler yapıyor.
Çok güzel bir adam, şuana kadar kitaplarını alıp okumuşluğum yok ama sosyal medyadan 2 senedir takip etmekteyim.

Çok akıllıca geziyor, tadını çıkaracak şekilde. 3 dolara 5 ülke gezdim, 5 dolara 80 gün konakladım gibi içi boş, prim peşinde koşmuyor. Projeler yapıyor, kitap yazıyor, üretiyor. Bence asıl gezginlerden biri.
"1000 günde devri alem" gibi bir hayali gerçekleştirmiş, 1000 günlük gezinin ardından ülkeye dönüp, biraz dinlenme karari almış gezgin. Çoğu kişi popüler kültürün kendisini şişirdiğini düşünüyor ancak ben tam tersini düşünüyorum. Adamın şişirilme gibi bir ihtiyaci yok zira biz onu sisirmeden de o yaptığı gulumseyen kadin portresi projesiyle kadinlara "cok güzelsin" dedikten sonra national geographic'e haber olabilmis, bu potansiyeli kendisinde ve fotograf makinesinde barindiran kaliteli seyyah. Yolu acik olsun.
ilk kitabını aldığım fakat hala başlayamadığım gezgindir. galiba ikinci kitabı da çıkıyormuş. kitap sayesinde adını bayağı güzel duyurdu. öncesine kadar tanımıyordum kendisini
Her tarafı didik didik eden beyninin bir bölümünün dünya haritası olduğunu düşündüğüm sponsorlu gezgin
/ 9