regl

Basitçe söylemek gerekirse regl bir kadının vücudunun artık ihtiyacı olmadığı dokuları dışarı atmasıdır.Her ay ya da yaklaşık olarak her ay, rahim astarı kalınlaşmaya başlar. Bu kadının hamile kalması durumunda döllenmiş yumurta için yapılan bir hazırlıktır. Yumurta döllenmezse bu astar vücuttan vajina yoluyla atılır
Herkese yazarlik verilmesi durumunda, yazarligi kapan kisilerin akillarina her geleni yazacaklarini gosteren basliktir. Afedersiniz ama b*kunu cikarmayiniz.
bu arkadaş bi de tam gezi öncesi geldi mi çıldırtıyor, iki kat cehennem ızdırabı.
Doğal bir olaydır. Utanılması gereken bir şey değildir. Doğurganlığın bir belirtisidir. Aşın artık bunları ataerkil zihniyetliler. Sancısını siz değil biz çekiyoruz her ay. O sebeple dünyadaki kadınların çoğu her ay regli oluyorken bi zahmet bu konuyu konuşmaktan utanmayalım değil mi?
olması bi dert, bitmesi bir dert, başlaması apayrı bir dert...
“e sen bu hesaba göre şubat ayı yoksun!” esprisine konu olamayacak kadar hassas bir konu. siz kadınları seks yapabildiği sürece var sanabilirsiniz fakat o çok istediğiniz çocukları doğurabilmek adına “şubat ayında varız” sancı çekerken varız, o sancıyla işe giderken, halsiz halde toplu taşıma kullanırken, asabımız bozuk olduğu halde sizi çekerken ve yansıtmamaya çalışırken, pet alırken utanmamızı beklediğiniz halde varız!
erkeklerin bu dönemlerde daha hassas ve dikkatli davranması gerekir. hanımların hızlı duygu değişiklikleri olduğu için sinirli anında sessiz, duygusal hallerinde bol bol ilgi gösterin veya ortamdan uzaklaşın.
1 yılda 1 hafta tatilin vardır. Deniz kenarında bir otel tutarsın. 1 hafta yüzmek istersin, valizine renk renk mayo bikini koyarsın.
Tam evden bavulunu çıkarmaya çalışırken bir şeyi fark edersin. "Regl oldun!" Bütün haftan zehir olur.

(bkz: regl iken denize girmek)
Her erkeğin varoluş halkasının başlangıç zinciridir.

Regl, erkeklerin 31'inki kadar doğal bir süreçtir. Siz her türlü fantezinizi buraya kusabiliyorsanız biz de regl ile alakalı başlıklar açıp yazacağız. Reglden korkmayın!