recep tayyip erdoğan

/ 4
Türkiye tarihinin gördüğü en tehlikeli siyaset adamıdır. İlk entry'nin bana nasip olması da şans mı desem bilemedim.

Hesap vereceği günleri sessizce bazen de sesli şekilde beklediğimiz siyaset adamı. Kendisini hiç mi hiç affetmeyeceğiz.

kadınları aşağıladığın için affetmeyeceğim seni. çocuklarını öldürttüğün anneleri yuhalattığın için.

inancından başka tutunacak hiç bir şeyi olmayan güzel insanların inançlarını çıkarların uğruna kullandığın için affetmeyeceğim. (bunlardan biri de babaannemdir. benim babaannem güzel insandır. öyle 1 ay önce oğlunu öldürmeye çalışan bir insanın ailesini sırf kapıdan çevirmek olmaz diye içeri alıp çay ikram eden bir insan. medya takip etmez. bilmez. tayyip erdoğan'a tek oy verme sebebi mitinglerde o vaaz veriyor gibi imam imam konuşmaları. ona bu alçaklığı yaptığın için affetmeyeceğim seni)

alkolü adabıyla içen güzel insanlara da alkolik muamelesi yapıp ayyaş dediğin için. (ben müslüman değilim. ama rakı sofrasını da ilk rahmetli dedemle gördüm. cuma namazına da ilk o elimden tutup götürdü. ona hakaret ettiğin için affetmeyeceğim)

gezi döneminde polisi üzerime salarak alenen ''beni öldürtmeye çalıştığın için'' affetmeyeceğim. ben fikir üreten ve işi de bu olan bir insanım. bana militan, terörist muamelesi yaptığın için. sokaklarda sanki bu ülkenin mültecisiymişim gibi davrandığın için. silahsız bir şekilde beni polisle karşı karşıya getirdiğin için

yüzyıllardır birbirini sevmeseler de farklı zihniyetlerdeki insanlar bir arada yaşıyordu. birbirlerini öldürmeye kalkmadılar bu topraklarda. insanları bu derece kutuplaştırdığın için affetmeyeceğim seni.


ben kazandığım sik kadar parayı kazanabilmek için götümü yırtıyorum. hadi ben sevdiğim bir işi yapıyorum. ya babam ?. götünden ter akıyor. ay sonu göt kadar maaş alıyor. ama bir sabah bir uyanıyoruz ve ortalıktaki ses kayıtlarında ''parayı sıfırladım babacığım. 1 milyon euro kadar kaldı'' diye bir şey duyuyorum. benim beynim duruyor işte o anda. sen bu parayı kazanmak için kılını kıpırdatmadın. insanların bu şekilde hakkını yediğin için affetmeyeceğim seni !.

khk'ların ile öldürmekten beter ettiğin insanlar için affetmeyeceğim. işlerini elinden alıp aç bıraktığın insanlar için.

ve daha sayabileceğim bir çok şey için. ihaleler, rantlar, doğa katliamı, özgürlük, insanlara yaşam alanı bırakmamak.

mahallesinde otursan belki sana abi diyecek çocukları kendine düşman ettin. ah be güzel abim. ölene kadar yakandayım. yaptığım her şeyi sana karşı muhalefet olmak ve cezanı çekmen için yapacağım !.
bir gezgin olarak görebileceğimiz devlet başkanıdır. başbakanlık ve cumhurbaşkanlığı görevi süresince 93 ülkeye 305 ziyaret gerçekleştirmiş türkiye tarihinin en çok yurt dışı seyahati gerçekleştiren devlet yöneticisidir.. (bkz: yollara türkiye'yi büyütmek için revan olduk) kaynak

ayrıca yapılan yurtdışı gezileri (bkz: bir yolculuk kitabı) adında yayınlanmıştır.
"erdoganin gotunun kiliyim" sloganlarina sahip bir kitleyle hitap eden kisi.
dünya üzerinde bu kadar ikiyüzlü, riyakar ve bencil bir başbakan cumhurgenelkurmaybaşkanı görülmemiştir.

okumayan, yazmayan, biat etmekten haz duyan taraftarların sayesinde yaptığın her yanlışa kılıf bulur, bütün eğrileri doğru gösterir, kendinden olmayana çamur atarsın. bu devran sen yaşayana kadar sürer endişe etme. böyle gider ömrün, dert etme... ama arkadaş kusura bakma ölüme karşı duramazsın.
Türkiye cumhuriyeti cumhurbaşkanı, eski başbakanı, eski İstanbul belediye başkanı.

Zamanında "one minute" diyerek orta doğulu çirkefliğini konuşturarak Peres'in lafını bölüp Peres'e ülkesi hakkında ağır ithamlarda bulunmuştu.

Zaman geçti ve o ithamların mağdurlarına giden gemide ölen vatandaşlarımız için "bize mi sordular giderken" dedi.

İsraille arası iyi görünüyordu.

Sonra israil mallarına boykot için el altından bir çalışma başlatıldı.

Coca cola'ların tuvalete döküldüğü dönemden bahsediyorum.

Kendisi bugün Isparta'da coca cola fabrikasını kendi elleriyle açtı.

Hala anlamadığımız şey de recep tayyip Erdoğan'ı bize yediren sistemle coca cola'yı içiren sistemin aynı sistem olduğu.

(bkz: götümüze girebilecek entryler)
Bircok konuda sakince dusunup yazabilme yeteneğim varken, malum şahısla ilgili eleştirilerim biraz hakaret içerebilir o yuzden entry silinmesine yerine böyle yazmak daha mantıklı geldi.
Türkiye Cumhuriyeti mevcut cumhurbaşkanı eski başbakan daha da eski istanbul büyükşehir belediyesi başkanı daha öncesinde bir dönem belediye otobüs şöförü sonrasında başkomutan rektör bakan evrenler arası barış elçisi, zoolok, meteorolog astrolog, jeolok, jinekolog, aklınıza gelebilecek bütün üstün yetenekleri tek bünyede buluşturan übersonik galaktik çılgın kişilik.

(bkz: führer)
(bkz: sikmeseler bari)
milli iradeyi vurgulayıp secimle geleni secimle göndermeyen bir zat-ı muhteremdir.
zeki siyasetci, kötü lider !

son istifalardan sonra
nihai amacına giderken harcaması gereken makamlar ve isimler henüz bitmedi bana kalırsa. bu yüzden damadını harcamak zorunda kalacağı bir makama henüz getirmez.

universite okuyan ama asla arkadasi bulunmayan, nerde nasil mezun oldugu belli olmayan, hocasi hacisi dahi olmayan cakma mezun .

anlayacaginiz “ ne diploması var ne de diplomasiyi biliyor. “
/ 4