pubg

App store’da denk geldiğim, indirip oynamaya başladıktan sonra kopamadığım oyun. oynamanızı tavsiye ederim. Kullanıcı adım buyukmesut
çok oyunculu bir video oyunu. Oyundaki amaç ise Oyuncuların çeşitli yerlerden buldukları çeşitli materyallerle diğer oyuncuları öldürüp ölmeden en sona kalmak yani birinci olmak.

pubg’nin açılımı ise playerunknown's battlegrounds’dir.
uçakla yüz kişinin atıldığı adada, her zaman beyaz çemberin içinde hayatta kalmanız gereken oyun. yalnız şöyle bir durum var, çember sürekli daralıyor. en küçük çemberde hayatta kalanlar kazananlar oluyor. ipad'de grafikleri muhteşem gözüküyor. beraber squad veya duo oynamak isteyenler yeşillendirebilir.

kendi takım arkadaşın tarafından öldürülmek ortak problemiz olmuş anlaşılan.
3 arkadaş oyuna girdik 4. kişiyi radom verdi. bu süzme o.ç. rus, oyunun tam heyecanlandığı bölümde gelip üçümüzü de ezdi. sonra 10 saniye içinde öldü.

beni gereksiz sinirlendiren oyun.
cıbıl cıbıl dolaşmaktan utandığım için bıraktığım oyun.
Bir oyun daha, bir daha deyip başından 3 saat kalkılmayan oyun.
oyuncularından "oyunu ben yarattım. en iyi strateji ve planı ben kurabilirim ancak" edasında olup yaptığınız mantıklı stratejiyi bile kötüleyenler çıkmakta ve hepsi o an 10 yaşında bir çocuk edasıyla takım arkadaşlarına bir oyun için bile olsa hakaretler yağdırabilmektedir. tanıdık bir arkadaşınız olmadan oyunu takımlı oynamaya çalışmak epey zorlayabilmektedir.
hiç ısınamadım bu oyuna çok fazla geyiği dönüyor ve içe kapalı hale getiriyor insanı
Mobilden vakit geçirmek için keyifli olan, ama asıl olayı bilgisayardan discord ile keyifli bir arkadaş grubu ile oynandığında bağımlılık yaratan battle royal oyunudur.
pubg demek 10 aylık iphone x telefonumun pil sağlığının %100'den %86 düşmesi demek...