pamukkale turizm

/ 9
güleryüz tanımı firma.

ikramları, insancıl muavinleri, konforlu koltukları ile her seyahatimde geçer not almıştır. bir de otostopcuları alsa mis gibi olur.
özellikle ege bölgesinde yaygın olarak bulunması hasebiyle zamanında birçok defa yolculuk ettiğim, şu ana kadar çok fazla sıkıntı çıkartmamış şirket.
Koltuk kenarlarındaki prizlerle birlikte gönlümde taht kurmuş firmadır.
şu ana kadar bir yanlışını görmediğim, diğer turizm şirketlerinden iyi olan seviyeli turizm... :)
Aydın'da 2 saat otostop uğraşından sonra havanın kararmasıyla kullanmak zorunda kaldığım otobüs firması.
Rahattır, tavsiye edilir
Ulan antalya kaştan izmire gitmek için otostop çekiyorum tek başımayım(herzamankigibi) aradan yaklaşıp 1 saat felan geçti tam güneşin yumurtayı pişireceği vakitler böyle pamukkale otobüsüne taştaş geçerek parmak kaldırdım şöför el işareti felan yaptı haasss dercesine elimi salladım otobüsmü duracak lan dedim dolu bide otobüs akü otobüs önümde durdu orta kapı ve ön kapı arasında bekleyip mal gibi sırıtıyorum yaklaşık 1 dakika felan bekledim gülüyorum ama hunharca kapıyı açtı çantayla zar zor orta kapıdan bindim hala gülüyorum insanlarbana bakıyor ben bakıyor gülüyorum yaklaşık 30 dakika boyunca güldüm.

Çay kahve ikramları felangayet hoş sohbet üstüne üstlük otobüs dolu full dolu olmasına rağmen şöförbey seni bu sıcakta yolda bırakamam bizde çıkıyoruz bu yollara dedi para almadan bilet kesti sıkıştırdı elime bileti birisi sorarsa bunu göster yeterli dedi abi dedim eyw. izmire kadar yata yata kahve içe içe gidiverdim bilet var ya otogardan da servisle alsancağa indim

buda böyle bir anımdı işte pamukkale diyince mutluluklar havalara uçuyorum.
ilk defa otobüste dondurma ikramıyla beni dumur eden kaliteli firma.
en sevilen turizm firması diyebilirim.hizmeti çok iyi, 4 saatlik yolculukta bile 3-4 kere ikram yaptılar.koltukları da çok rahat bir de priz var.kısaca aradığınız her şey mevcut.özellikle ege ve akdeniz e seferleri mevcut,karadeniz e pek seferi yok.kısaca seviyoruz.
/ 9