marmaris

/ 3
muğlaya bağlı tatil beldemiz. içmeleri ayrı tutarsak tatil için uğranılmaması gereken memleket olarak düşünüyorum.
Tekne turu yapayim diyip kapora verdigim yarin olunca turistler geldi onlara gecirdik sizi alamayiz diyip kaporamin geri verildigi yer.
ilçe merkezinde sabah erken saatlerde tekne turlarına katılarak bir çok güzel koyda yüzebileceğiniz (bkz: datça), (bkz: dalyan), (bkz: iztuzu plajı) gibi mükemmel yerlere yakınlığı ile bilinen lacivert denizli tatil beldesi.
12 ağustos 2017 itibarı ile insansız botları görebileceğiniz yer
coğrafyası itibari ile başka bir diyardaymış hissi yaşatan bir ilçe. Muğla'ya bağlıdır ve azıcık da pahalı bir bölgedir.
Bu yaz bir haftamı geçirdiğim tatil beldesi. Bence çok güzel hem vakit geçirebilecek kadar büyük hem de kafa dinlenebilecek kadar yeşil ve sakin. Belki dalaman ve Akyaka'ya göre daha kalabalık olması onu biraz kapitalist yapıyor ama iyidir yine
Konumuyla, doğa güzellikleriyle ve tatil yapan kesimiyle kuşkusuz ülkemizin en iyi tatil beldesi. Barlar sokağı çok cikstir. Çevresinde güzel koylar var. Orca ve barkas tekne turları çok iyi. Çamur banyosu filan yapın. Kamp yeri çok daha ne olsun
Vakti zamanında az bisiklet turu yapmadım buralarda, bir kaptırırdık sahil kenarından sonuna kadar giderdik zaten sonda da teknelerin kalktığı iskele vardı, orada dinlenir dönüşte Migros'a uğrar içecek bir şeyler alır yolumuza devam ederdik.
/ 3