kürşat ayvatoğlu

arabada kokain çektiği görüntüler basına sızınca twitter hesabını ışık hızında kapatan akp milletvekili hamza dağ'ın özel kalem müdürüymüş kendisi.

buyrun
(bkz: akp çocukları)

edit : pudra şekeri kullandığını, şaka yaptığını söyleyerek serbest bırakılmıştır.
internette yayınlan kokain videosu ile gündem olmuş şahıstır. Pudra şekeri açıklaması ve arkasından gelen esrar varmış gibi sigara da içiyorduk sözü ile muhtelemel yeni düşecek olan videolarınında savunmasını yapmıştır. O arabada hazır bir şekilde bulunan porselen tabağın ne işe yaradığını da kimse sorgulamamış. O da aslında tabak değil Ufo sanırım. Tüm düzenek kurulmuş sonra şaka. Nah şaka.
an itibariyle pudra şekeri hikayesinden vazgeçip twitter'dan ailesi aracılığıyla yazılı bir açıklama yapmış.
okumak isteyenler için
Yaptığı açıklamada yaşamadığım bir hayatı yaşıyormuş gibi göstermeye çalıştım yazmış. Doğru ya da yalan bilemem ama bu gerizekalının yaptığını bugün maalesef ülke gençleri kendine düstur edinmiş durumda. Müptezelin hayatından sosyolojik tespit yapma çabasında değilim ama görünen köy de kılavuz istemiyor. Kendisi bir şekilde hükümete yakın çevrelerde yer edinip -mış gibi göstererek köşeyi dönmüş. Bu olayın ortaya çıkması ile zaten pozitif politika üretemeyen hükümet kanadı iyice güven kaybı yaşadı kendileri öyle görmese de.
Buzdağının görünen kısmı olmakla birlikte Sonradan görmeliğin rol modeli, bayrak kişisidir.
Alt tabandakiler böyleyse daha ustundekiler nasil yasiyor dedirten şahsiyet.