kızların ayak kokusu

ulan üniversite 2. sınıftayım bir kız arkadaş evine davet etti vize öncesi çalışalım diye duşumu aldım, traşımı oldum parfümümü sıktım hatta yolda koku uçar diye parfümü de çantaya attım evin önüne geldim. Ayakkabıları çıkardım, çantadan yedek çorapları çıkardım geçirdim ayağıma ( işte bunlar hep seks ) çaldım kapıyı.

kapının açılmasıyla allah belasını versin keşke açılmasaydı! yüzüme kesif ciğer çürüten bir koku vurdu. Dedim vize öncesi herhalde mutfağı toplamaya zamanları olmadı birazdan alışırız. Salona geçtim ama içeri her adım attığımda koku bronş uçlarıma kadar halay çekiyor. Evde bir tane de kedileri var bunların, şerefsizim hayvan ben girdiğimde koridorda bayılmıştı bir anda canlandı geldi kucağıma oturdu kızda diyo ki; '' aa kimseye gitmez normalde'' ben tabi anladım hayvan o leş kokudan kurtulmak adına temiz bir kokuya sığındı. Ne yapsam gitmiyor hayvan üstümden.
Neyse ben dedi bi çay koyayım dedim allah rızası için koyma daha çok gencim. tabi böyle demedim de dedim ne gerek var ya uğraşma peki tamam dedi başladık kitap felan karıştırmaya ama koku hala ciğerlerimi dağlıyor karı giymiş çatallıyı önümde eğilip frikik veriyor ama mümkün değil o kokuda gol atayım dayanamadım hafif karizmatik bi ses tonuyla hangisi senin odan dedim allah belamı versin demeseydim demez olaydım tüm şehir ağzıma sıçsaydı da demez olaydım heyecanla fırladı tuttu elimden odaya götürdü.
kapıyı açar açmaz gözlerimde ışık huzmeleri oluştu dedim ki elleh! hafifçe göz gezdirdim kedi bacağıma yapışmış kurbanın olayım abi girme diyor ama kokunun şiddetini git gide hissediyorum baktım sandalyenin üstüne 1 çift çorap ama çorap demeye bin şahit lazım çorapların dili olsa yakın beni diyecek hmm dedim güzelmiş hadi salona geçelim kız bi bozuldu ama sikimde değil bir an önce kaçmam lazım kendimi çaldırma numarasıyla arkadaşlar arıyor acil eve gitmem lazım diyip zor kaçtım evden.
adam kızların ayak kokusunu yazmış ya helal be kardeşim, tahammül edip bu yazıyı nasıl yazdın acaba.

ayrıca benim eski bir kız arkadaşım vardı, sigara içiyordu ağzının koktuğu zaman hatırlamıyorum ama arkadaş yatağa girince bir ayak kokusu. !
erkekler gibi yeşil yeşil değil de, pembe pembe atmosfere hava aracılığı ile bırakılan koku.
Ayak bütün insanlarda olduğu için herkesin ayağı kokabilir diye düşünüyorum
(bkz: cinsiyetçi başlık detected )
yapacağınız cinsiyetçiliği seveyim. senin ayağın kokuyor da onların neden kokmasın? böyle bir yasak mı var?
insanların ayak kokusu! kadın ve erkek cinsinde yaratılmış olan ve aynı özelliklere sahip ayak uzuvu yine aynı özelliklere sahip çorap ve ayakkabıların içinde uzun süre kaldığı zaman kokabilir. erkek ya da kadın farketmez ayak kokusu oldukça nahoş bir kokudur fakat ayıp ya "ııyyyğğ" değildir. çorabını çıkarırsın, ayağını yıkarsın geçer. kadın ya da erkek farketmez, altını çiziyorum çünkü belli ki aramızda ayakları kokan cinsiyetçiler var, ayaktır, kokar, geçer.