kaybedenler kulübü yolda

/ 2
Mart ayında vizyona girecek. Kaan ve Mete'nin yol hikayesini konu alıyor. Kaybedenler
aslında her şey biraz da kontrolsüzce olduğunda, hep bir iz bırakır insanın damağında.
yönetmenliğini mehmet ada öztekin'in yaptığı 2011’de çekilen kaybedenler kulübü’nün devam filmi. dün itibariyle vizyonda olan komedi-dram tarzındaki filmimiz olimpos’tan istanbul’a motorlarıyla seyahat eden iki kişinin hikayesini anlatan güzel bir yol filmi olmuş.

en çok ilgimi çeken şey yiğit özşener filmde gerçekten de sarhoştu sanki.(ya da harika bir oyuncu) nejat işler performansından hiçbir şey kaybetmemiş yine harikaydı. ama sevişme sahneleri olmamış, cidden çok iticiydi. radyo sahnelerinin daha çok olmasını isterdim. son olarak bahar arifesinde kıskandıran bir film olmuş.

not: filmde ilk roll caption akarken (böyle resimli falan olan) bitti diye çıkmayın sonunda 1-2 dakikalık bir sahne daha var.
yaklaşık 10 yıllık olan can ciğer kuzu sarması olan grubumuzun ismini taşıyan filmin 2. serisidir.


ve ne acıdır çıkmasını 4 gözle beklerken ve gün sayarken grubumuzun dağılması...

eminim ki güzel bir iş çıkarmışlardır, uzun bir süre izleyemeyeceğim.
güzel ancak (bkz: overrated) olacaktır.
uzun bir süre edebiyatı yapılır yine.
kesinlikle tek başına izlenmesi gereken çok beğendiğim devam filmidir.
Size şunu söyleyim film bittiğinde salondan ayrılmayın, bırakın herkes gitsin, tek siz kalsanız bile salondan ayrılmayın hatta çöp toplamaya gelseler bile ayrılmayın.iki defa gittim üç kere ds giderim beş kere de.süper olmuş.başlangıç ve sonuç çok güzel.hiç sıkılmıyosunuz.gitmediyseniz gidin.
ailece izlenmeyecek film. izlediğim salonda iki aile vardı ve daha ilk sevişme sahnesinde kalkıp gittiler. keza 47 yaşındaki nejat işlet (kaan) 20’li yaşlarına dönüyor adeta. sevda karakteriyle izleyeceğiniz hande doğandemir’in nişanlısına “tatilde bir adamla tanıştım ve bir hafta boyunca çatır çatır sikiştik” demesine rağmen elemanın, “olsun, beraber aşarız” demiş olması gavatlıkta en fazla kaçıncı level’a gelineceğini göstermiştir.
belli belirsiz bir his daha çok belirsiz aslında. kaybolmak, boşluğa düşmek, boşlukta süzülmek gb gb. filmde kendimi buldum demek isterdim amk bu ara çok karışığım..
/ 2