kabak koyu

/ 4
Ölüdeniz'den arabayla yaklaşık yarım saatlik uzaklıkta bulunan fethiye'ye bağlı bir koy. Koy'a ulaşım patika yollardan ve dolmuşlarla sağlanabilmektedir. şehrin getirdiği stresten uzaklaşarak doğanın kalbinde ruhunuzu temizlemeniz için harika bir alternatiftir. birçok camping bulunmaktadır. Koyun iç tarafında yapılacak bir saatlik tırmanış ile çok güzel doğal havuzlar ve şelaleye de ev sahipliği yapan türkiye güzelliklerinden biridir.
Hala Türkiye'de yer aldığına inanmadığım özgürlükler diyarı. Her bayram gidiyorum, gidilmesini şiddetle tavsiye ediyorum.
asitcilerin mekanı, eskisini bilenler için hep mahvedilmiş olarak kalacaktır. tam bir abartı yeridir, herkes bilir o kadar güzel olmadığını ama kimse kimseye demez çünkü övülmelidir.
denizi pis, işletmesi hayvani pahalı, sahildeki duştan tuzlu su akmasından bahsetmiyorum bile. hippi değil it muamelesi vardır.


https://i.hizliresim.com/r26m17.jpg
arkadaşımın hadi sana süprizim var diyip farklı güzelliğini keşfettiğim yer. Biraz otçu mekanı sıfatını fazlasıyla taşıyan ancak kendini bilmeyenlerin o güzelim doğayı mahvetmeye başladıkları yer. Daha önce gittim ancak biraz rahat seviyorsanız ve kamptan vazgeçemiyorsanız patikadan inince ilk tesis enfes olabilir. Tam köşede çadır için bölmeleri var ve muazzam bir manzarası mevcut tavsiye ederim
Toplumların biribiri üzerine uyguladığı haşın ötekileştirme politikasının en sert rüzgarlarının estiği tatil beldelerinden biridir. kapitalizmin pisliklerini oluk oluk akıttığı ve bunu yöre insanı üzerinden yapıp kendini haklı göstermesi de gitmeden önce bilinmesi gerekenlerden. Standart market fiyatlarının %250 oranında oradaki bakkallardan alışveriş yapabilir. bir de unutmadan litrelik içecek bulamazsınız. Kampinglere para verip rahatça eğlenebilirsiniz aksini gerçekten düşünmeyin doğayı izleyebileceğiniz en güzel noktalara kampingler çökmüş zaten. Siz siz olun biraz tabanvay kullanıp şelaleyi görmeden gelmeyin.
yok edilen olimpos ruhunun hayat bulduğu yerdir benim için
kalabalıklar tarafından işgal edilmiş eskinin muhteşem şimdinin ise sikko yeri. burayı bir kişi beğeniyorsa muğla akbüke gitmemiştir ya da gelidonya feneri nerededir bilmiyordur.
Böcekler tarafından delik deşik edilebileceğiniz yeterli erzakla indemediğiniz takdirde koyda yaptığınız alışverişin götünüze kaçması muhtemelen olan ama buna rağmen bir doğa harikası olan sayko insanlarla dolu şelale ve doğal havuzlarının doğal miras olduğu Antalya Fethiye'de bulunan koy.
fethiye'yi antalya'da sanan gezgin yazarları görmemizi sağlamıştır. yine her yeri işgal eden beyaz yakanın burayı da işgal ettiğini görüyoruz. hippi kültürünün yerle bir olduğu denizinin keyif vermediği fakat manzarasının muazzam olduğu bir fethiye koyudur. en az bir kere gidilip çadır kurulmalı.
Meteor yağmurunu izlemek için gittiğim koylardan bir tanesi. gördüğüm en kötü koylardandı. taşları büyük, rahatsız edici, denizi çok dalgalı. uyuşturucu kullanana karşı değilim ama polis kontrolu çok sık olmadığı için kullanan çoğu kişi orda, yüksek kafalarla bağrış çağrış seslerle huzurunuz kaçabilir. eğer hala gitmek istiyorum diyorsanız koya dolmuşla değil patikayla inin. tek keyif aldığım aktivite buydu. Gidin efenim gidin o neymiş demeyin.

edit: imla
/ 4