halk özel harekat

devletin onca askeri polisi kolluk kuvvetleri varken sanki devletin üstünde bir güçmüş gibi bu yasa dışı çomar ordusu çıktı. şaşırtıcı olan şu ki bir hakim savcı çıkıp bu elinde silahla fotoğraf çektiren çomarlara soruşturma açmadı amaç nedir? dhkp-c ne kadar teröristse bunlar da onlar kadar terörist. derseniz ki dhkp-c gibi kaç kişiyi öldürdü? örs pas edilen bir olay yoksa şimdilik kimseyi öldürmediler ama elindeki silahlarla ördek avına çıkmayacaklardır bu neyin hazırlığıdır bilinmez... yok yok hepiniz gayet iyi biliyorsunuz olay açık ve net zatenedit: hukuk devleti yapılanmasında “kolluk kuvvetleri dışında” insiyatif kullanma diye birşey olamaz olağanüstü bir savaş halidir o ayrı zaten bunun örneği kuvayi milliyedir. ama şuan böyle bir durum olmadığı için bu “çomar” potansiyel teröristlerin türkiye cumhuriyetinin orman kanunlarıyla yönetilmediğini bilimeleri lazım buna seni de dahil ediyorum eyy yazar sonotostopçu girdiğin entry tanım ve yorum içermeli sadece eleştiri değil farz et ki ben entry yi sildim havada kalırsın bu da sana dipnot
darbe olaylarında darbeci askerlere direnen halkı dhkp-c ile bir tutan yazarları göstermiştir. o halk, ne asker ve polise, ne de kendi halkına silah sıkmıştır, bomba patlatmıştır.

şimdilik bir suçları yokmuş da ellerinde ki silahlarla ördek avlamayacaklarmış.

(bkz: madem elitim neden çomar demiyorum?)
Ülkesini savunan insanlar çomar, bir köşesinde kafasını yastığa gömüp elinde telefon "bunlay çomay bunlay çomay" diyenler mi vatan server? Bu numaralar geçti artık gibime geliyor. Bu devleti seven insanlar yeri geldiğin de özel harekatçı olduğunu da gösterdi zaten.
paralel polis yapılanmasıdır. ileride silahlı terör örgütüne üye olmaktan her bir çomarı tek tek yargılanacaktır.

edit: (bkz: besic)
Mal insan topluluğu. Şakaya gelmez derhal kapatılması lazımdır