gezginlerin sarhoşluk anıları

iki kuzenim var. birinin babası emekli paşa, diğeri evli çocuklu kendi halinde evinin babası. uzun süre görüşmeyince bir buluşma ayarlayıp taksim’deki solera winery‘de toplaştık. ortam zaten göt kadar ama şahane. herkes birbiriyle kaynaşmış ve biz 3 kişi 4 şişe şarap içtik. kafamız hoş, etrafa gülücükler atıyoruz ama çok iyiyiz. neyse gecenin ilerleyen saatleri mekandan ayrıldık. kuzenlerden biri “abi bi cila atalım mı?” demesiyle hikayemiz başladı.

nevizade’de şu an ismini hatırlamadığım bir mekana oturup bomonti filtresizlerimizi söyledik. henüz ilk şişenin ortalarına gelmemişken gençler ben lavavoya diyerek aralarından sıyrıldım. kusuyorum, kuzenlerin yanına gidiyorum, iki dakika sonra gidip yine kusuyorum. onlarda henüz bir şey yok.

mekandan ayrıldık ve babası emekli asker olan kuzen alkol aldığı için o geceyi geçirmek üzere harbiye orduevi’ne gitti. ben diğeriyle minibüslere binmek üzere mis sokağa girdik. çok sıra beklemeden cevizlibağ minibüsüne bindik. arka dörtlüye yanyana kurulduk. minibüs henüz tarlabaşı caddesinde ilerlerken ikimizde böğür böğür kusmaya başladık. bizi minibüsten attılar.

indiğimizde kusmaya devam ediyorduk. bu arada iki tane transeksüel’in bize koşarak geldiğini ve “yetişin çocuklar kan kusuyor!!” diye bağırdığını duydum. genç bir çocuk da elindeki plastik şişedekisuyu yüzümüze atmaya çalışıyordu. ben bir ara kafamı kaldırıp transeksüellerden birine “ abi kan değil şarap” dedim. etrafımıza polisler de gelmişti. neyse ben biraz kendime geldim. polis bana ambulans çağırabileceğini, alkol zehirlenmesi geçirmiş olabileceğimizi söyledi. yok abi karıştırdık biraz, sen bize bir taksi çağır yeter dedim. çok geçmeden bir taksi yanaştı. unkapanı sarnıçlara gelmeden ikimizde yine takside kusmaya başladık. adam sağa çekip bagajdan kaptığı bidonu kafamızdan aşağı boca etmeye başladı. ben cevizlibağ’da indiğimde kuzenim bayılmıştı bile. zavallı çocuk kendine bir türlü gelemediği için sabaha kadar taksici sokaklarda dolanıp durmuş.

ben ise bindiğim metrobüs ile iki durakta bir inip kusmaya devam ediyordum. eve vardığımda banyoda öğürerek safra çıkardığımı hatırlıyorum.

bu olaydan sonra 1 sene ağzıma alkol koyamadım. resmen tiksindim. işin özeti, şarap ve birayı karıştırmayın gençler.

edit: imla
Başlık sahibinin bol kusmuklu iğrenç entry'sine rağmen benim sarhoşluk anılarım erotik. İçip içip sevişiyoruz mevzu bundan ibaret.
En anlatılası olan ise buydu:
Abi nasıl seviyorum, nasıl bitiyorum. O yağız delikanlı arkamdan sevgilisine beni kötülemiş. Arkadaşların yanında dağları deldim tek başıma modunda olduğum için "koy gözüne" dedim. Eve gidip salya sümük ağlarken çölleri aştım bir başıma ve bir mekana gidip içtim içtim.. Daha bir saat önce ağlayan ben degilmişim gibi müzikle beraber kopmaya başladım. Sonra o gece erleri yendim kız başıma ve çok içsem de kimseye vermedim.
Ben de bu saatten sonra yıkılmam.
güvenli olmayan ülkelerde değerli belgeler ve eşyaları kaptırabileceğiniz hadisedir (bkz: ağzınızla için şunu)
euroyu 6 ile çarparken çok içemedik ama olsun tuvalete kapanmışlığımız var.
yurtdışındaki alkollerin ucuzluğu ve benim de acemiliğimden kaynaklı olarak shot üstüne shot atıp bir de birayla karıştırınca 10 dakikada varabileceğim yurduma tam olarak 1 saatte varabilmiştim. dünyanın nasıl döndüğünü asıl o zaman anlamıştım.