gezginfest

/ 7
2017 Haziran ayında birincisi gerçekleşecek olan festival. Bir Zeytinli değil tabiki ama bakalım neler yapacağız.
Güzel olacağa benziyor. Biletixten filan bilet alıyoruz böyle, power fm sponsor radyoda reklam girişlerinde bahsediyor filan, baya baya kurumsallaşıyoruz lan. İnterrail A.Ş ehueheh
gezginfest - nickbateman-u7oz2
Çok keyifli geçeceğinden emin olduğum geleneksel 1. Gezgin festivali
tarihlerinin bayrama denk gelmesiyle çıkmaza düşüren fest.
Kesinlikle güzel bir festival olucak hislerimde yanılmam :)
Orantisiz icip sicip eglencenin amacindan uzaklasip bokunu cikaracak tayfadan dolayi kararsiz kaldigim fest
bilet uygun olsa da
otobüs bileti ciğerimi yakıyor.. o yüzden evimde oturmayı planlıyorum o gün
Hediye edilen biletlerime gidemeyecek olmamdan dolayı isyanlarımın zirvesine çıktığım her saniyesinin dolu dolu geçeceğini bildiğim Festv.
gitmeye son dakika karar verdiğim ve pişmanlık yaşamayacağıma emin olduğum festival. festival sonrası edit yapacağım.
Edit: bazı aksaklıklar yaşansa da ilk festival düzenleme deneyiminde olabilecek aksaklıklardı ve evet gittiğim için hiç pişmanlık yaşamadım. konserler ve konser dışı etkinlikler çok eğlenceliydi. Öğlenleri yaptığımız zumbadan ipte yürümeye kadar her etkinlik çok bir deneyim yaşattı. hiçbirinin ilkini aratmayacağını bilsem de umarım devamı gelir ve yine bu kadar eğlenebiliriz.
gezginlere laik sonunda dedirten hatta gecikmiş olan festival. Kınay organizasyon şirketi ile interrail türkiye grubunun ortak girişimidir. Festivalde hayvan dostlarımızdan tutun engelliler bile düşünülmüş. Festivalin ilki düzenlenmesine rağmen kendinden söz ettirecek sanatçıları ağırlayacak olan festival (bkz: can gox)(bkz: yüksek sadakat)(bkz: manuş baba) kendinden emin adımlarla bunu gelenekselleştiriceğe ve gezginlerle şehirlerde ölen insanları bir araya getirerek farklılık yaratacağa benziyor.

biletler çok uyguna satılıyor olup kaçırılmaması ve amator ruh ile profesyonelliğin hiç kaybedilmemesini umduğumuz güzel festival.
Cumartesi kapı açılış itibariyle içinde bulunduğumuz şahane festivaldir. Çok ilginçtir ki diğer festival yaptık diyenlere ders verebilecek kadar kaliteli gerçekleşen ve devam eden festivaldir.
(bkz: gezginfest2017)
/ 7