eyüp sabri tuncer

küçükken hepimizin evinde olan canım limon kolonyası. ankara merkezli olması nedeniyle belki de, tüm ailem eyüp sabri tuncer kolonyası kullanırdı. bu nedenle de gönül bağım var. 1923 yılından beri hayatımızdalar ve böyle köklü işletmelere bayılıyorum. hikayelerini bir masal dinler gibi dinlemeyi, okumayı çok seviyorum. tarihçelerini merak edenler buradan okuyabilir. şu anda herkesin yana yana kolonya satın almaya çalışmasına onlara da faydası olduğu için seviniyorum*
fırsatçıların türediği şu günlerde, kendilerine yakışan şekilde duruş sergileyerek, kendi online satış sitelerinde en ufak bir fiyat artışına gitmeden satışına devam etmiş, ihtiyacı karşılamak amacıyla kapasite arttırımına giderek çalışan firmadır. benzer duruşu (bkz: boğaziçi kolonyaları) ve (bkz: rebul) da sergilemiştir.
rebul da kendi web sitesinde sahip olduğu için aynı fiyatlarla oradan devam edeceğini duyurmuş, ancak boğaziçi doğrudan satış yapamadığı için, aracı satış kanallarına fiyat artışı yapmamaları konusunda baskı kuracakalarını ve etik değerlere uymayan satış kanallarına gerekli yaptırımları uygulayacağını duyurmuştur.

böyle markalara ihtiyacımız var bizim.
corona döneminin aranan yıldızı. Islak mendilleri gerçekten harika.
virüs münasebeti ile satışları patlayan, her çeşit kolonyasını satmış olan şirket..
1 lt limon kolonyasını 24.90 tl satan, her gün sabah 8'de stok yenileyen kolonya üreticisi.
Kolonyağı üretimi kolaydır. Önemli olan kalıcı bir markadır.
kanımca gerçekten kaliteli ve hesaplı ürünler üreten marka.