eskişehir

Götümkare şehirdir afedersiniz. saçma salak bir yapısı vardır çok yüksek kafalarda oturduğunuz evi bulmanız 1 saatinizi alabilir çünkü sokakları adeta labirent gibidir. Öyle abartıldığına bakmayın tırttan bir barlar sokağı, adalar, odun pazarı sonra ? en fazla 1 hafta kalmalık çakma amsterdam.
Abartıldığı kadar güzel bir yer olmayan,büyük şehirden geldiyseniz sıkılma ihtimalinizin olduğu,fazla etkinlik bulunmayan öğrenci şehri.
Buradaki üniversitelerin eğitim kalitesi de düşük olduğu için genelde üniversiteyi sevişmek için okuyan gençler oluşturur öğrenci profilini,1 sene okuyup kalitesizlikten bıraktığım Anadolu üniversitesine ev sahipliği yapar ayrıca.
6 senedir yaşamakta olduğum fazlasıyla abartıldığını düşündüğüm cenabet şehir
efsane bir şehir... İlk gittiğimde hiç beğenmesemde sonraki ziyaretlerimde doğru yerlerde takılarak gerçekten çok keyif aldığım bir şehir..
Kucuk amsterdam.... ama ciddi cok cok cok cok cok cok cok kucuk hali:) yine de cok guzel.
öğrenci popülasyonu hariç pek bir albenisini göremediğim şehirdir. bana istanbuldan başkası haram.
Herkesin itinayla: " ağbiii mükemmel şehir yaaa! " demesine rağmen sevemediğim şehirdir.
8 sene kalınca sıkmaya başlayan şehir. evet ilk kez gelindiğinde insanda bir keşfetme duygusu, içinde bir özgürlük hissi uyandırıyor fakat yıllar sonra çok da abartılmaması gerektiği hissine kapılabiliyor insan.