eski sevgiliden yeni sevgili olması

/ 2
normalde olur mu yeaağ duștan sonra aynı kıyafeti giymek gibi bi keree diye tepki verebileceğim bir olay. lakin ilk sevgilimdi. dört yıl sonra yeniden beraber olduk. harika da bir ilișkimiz oldu. yani exten next oldu. büyüdük değiștik sıfırdan bașka insanlar olarak birbirimizin karșısına çıktık. belki ondandır. gel gör ki 1 yıl çıkıp yine ayrıldık. sonu hüsraaağn.
Deneyip yapamadığımız, kesinlikle uzak durulması gerektiğini düşündüğümüz , felaketle sonuçlanacağını tecrübe ederek öğrendiğim, unutulması gereken gerçek geçmiş !
bir kere düşündüğüm soru.ondan sonra bir daha düşünmedim. sene 2011. 2. sevgilimden yeni ayrılmışım, acı çekiyorum. mesaj attım, dedim ben bana dönmeni istiyorum. attığı mesaj hala eski telefonumda duruyor. mesaj şuydu ;

" 1 kondom 2 kere kullanılmaz emre"

mesajı anlamışsınızdır umarım.
olmuyor denemeyin bile. beni çok seven bir kadın var. var diyorum çünkü hala deli gibi aşık. şuan o izmirde bense istanbuldayım ama inanın aşkını burdan hissedebiliyorum. benim için merminin önüne düşünmeden atlayabilecek bir insan. ben izmirde yaşarken 5 yıl önce (sevgili mi - çıkmak mı her ne deniyorsa işte) beraber olduk ama maalesef olmadı ayrıldık. ben sevemedim. onun bana baktığı gibi bakamadım ona. çok istedim ona aşık olmayı ama olamadım. duygularıyla oynamak istemedim, zaman ilerledikçe daha çok üzülecekti o yüzden ayrılmak zorunda kaldım. 2 yıl önce mesaj attı bana görüşelim havadan sudan konuşuruz dedi. tekrar beraber olduk. belki ben değişmişimdir yada o değişmiştir diye düşündüm ama olmadı maalesef yine olmadı. benim tecrube etmeme göre eski sevgiliden yeni sevgili olmuyormuş
Olmuyorsa zorlamanın alemi olmadığı, özlemin getirdiği anlık kıvılcımların saman alevine dönüştüğü ama çok kısa sürede samanlığın kül olduğu vaka olarak hatırlanacaktır. Tekrar denemek isteyen şahısların bu olaylar silsilesiyle eninde sonunda baş başa kalacağını göreceğimize hiç kuşkunuz olmasın.
Yada aynı ayda hem eski hem yeni ile aynı anda takılmak gerçeği
inatla "olacak, bu sefer olacak" sanıp, aslında yaşamadan olmayacağının anlaşılmadığı, üstelik genelde sonu bir öncekinden daha büyük bir felaketle biten durum.
/ 2