eski sevgili

/ 3
kimileri için önüne eski sıfatını yakıştıramadığıdır.
iyi ki eski sevgililer var. ya olmasaydı, olur muydu hiç yeni sevgili?
kangrene dönmüş bir ilişkiyi 2 sene boyunca devam ettirdim. bitiremedim ama ne söylediklerimi ne de hissettiklerimi umursuyordu, sonu? boşa geçen 2 sene ve deli gibi yalnızlık, çünkü ayrıldıktan sonra iki sene boyunca hayatımda birinin olması için hiç birşey yapmadım, o kadar yıpranmıştım ki iki sene boyunca kabuğuma çekilip dinlendim, çünkü gönlümde o vardı ayrılsak dahi ona bunu yapamazdım. şimdi de o ritmi kaçırdığım için şu anki hayatımdaki insana malesef aynı hislerle bakamıyorum ya aslına bakarsanız ben hala onu seviyorumda lafın boku işte.
bir zamanlar "ben görürüm beni, aynasız da" sözünü ithaf ettiğim kişidir. "eski" sıfatını alınca bundan eser kalmadı tabi.
kimileri için her gece başını yastığa koyduğunda akla düşen bir hatıra ya da gözlerini kapadığında açmak istemediğin bir düş
kimileri için sayesinde yeni yeni küfürler türettiğin ilham perisi
kimileri için ise yenisi ya da daha iyisi karşına çıktığında kenara itilen bir geçiş formu
Hayatımdaki pek çok güzel hatıralara imza atmış kişidir. Unutmam, aksine güzel hatırlar mutlu olurum. Eski sıfatı olmasa daha mutlu olurdum, o ayrı mesele. Neyse artık, önümüzdeki maçlara bakacağız.
zamanında gözlerinin içine bakıp "sen olmasan ben naparım?" dediğin insanla daha sonra iki düşmana evrilme durumudur.

yaptıklarını asla unutmam ama ben yine de güzellikler için teşekkür ederim
İşlerin rast gitmediği zamanlarda ya biz kimin ahını aldık kime ne yaptık ki bunlar başımıza geliyor cümlesinde akla gelen ilk kişidir.
çözüm "yeni sevgili" ise yeşillendirin beni. Çok kötüyüm sevgili suserler
çok severek aldığınız eskimiş ayakkabıya benzer.giymek istersiniz fakat açılmaya başlamıştır.yapıştırıp bir süre daha giyersiniz ama başka yerden patlak verir.ve istemeden de olsa yeni bir tane almak durumunda kalırsınız.kısa bir süre daha ayakkablıkta yerini korur atmaya kıyamazsınız.sonunda çöplüğün kenarına bırakıp vedalaşırsınız.ya şehrin çöplüğünde kaybolup gider veya bir başkasının ayağında görürsünüz.
/ 3