en iyi ses bombaları

jbl go fiyatına göre harika performans 5 saat batarya süresi 1 saatte şarj oluyor sınıfının en temiz ses veren ürünü tavsiyedir ( reklam ücreti ödemeleri gerek bence bana )
Benim için LG P5 NP5550. A101'den 50 liraya almıştım. Piyasası 150 lira idi o zaman. Şu an 300-400 liraya satılıyor. Ekonomimizin geldiği durumu da göstermesi açısından ibretlik bir paylaşım oldu diye düşünüyorum. Ses kalitesi de iyi baya yalnız bass çok güçlü değil.
Son yıllarda kullanım rahatlığı , boyutları ve ses kalitesiyle birçok gezginin de kullanmaya başladığı müziğimizi her an her yere götürüp arkadaşlarımızla birlikte dinleyebilmemizi sağlayan alettir.

Peki sizin darbelere karşı dayanıklılık , su geçirmezlik vb kriterleri göz ününde bulundurarak gezerken , kampta veya trekking de kullandığınız kullanılmasını önerdiğiniz ürünler nelerdir ?
ben de jbl go kullandım. çok severek kullandığım taşınabilir bir hoparlördü. ayrıca bir çok renk seçeneğiniz de var. ben sarısını kullanıyordum. ancak kendisi eski sevgilimde kaldı. içim cız etti sonra geçti.
jbl. hem ses kalitesi çok iyi hem de benim kullandığım modelde (jbl pulse 2) renkler harika. jbl connect uygulaması üzerinden de değiştirebiliyorsun renklendirmeleri.
jbl clip 3. beline as çantana as. ses kalitesi mükemmel derecesinde benim için.
deneyip, bas ve midlerinden aşırı memnun kaldığım model lg p5 'dir.
çok modüler değil, su geçirmeme gibi yetenekleri de yok ancak ev ortamında o ufacık şeyden inanılmaz güçlü ve kaliteli ses çıkıyor.
jbl xtreme. yaklaşık iki senedir kullanıyorum ve her kullandığımda kendisiyle aşk yaşıyorum.