emine erdoğan

Tanrım bu başlığı niye kimse açmamış . Hemen başlıyorum(belirteyim ki en güzeli en sonunda ):
Kendi heryerde boy göstermeye ve pot kırmaya bayılır.her türlü dernek faaliyetlerinde iki eşarbı ve üstüne anlamdıramadığım şekilde giydiği çizimlerle kameralar karşısında boy gösterir.(cennetten arsa alam)(en acilinden bir adet yaşam koçu ve imaj danışmanı atanmalı)

Vizyonlu misyonlu bir först laydi dir. Lise terk etmiş sonra sanırım bitirmiş gibi gibi . Keşke zamanında kendisi de bir yüksek okula yazılaydı(Aksaray) Marmara mezunu diye kakalardık.

Birçok dil bilmez belkide Türkçeden başka bilmez ama ihtiyaçda duymaz en büyük meziyetidir. İnsanlarla anlaşırken ihtiyaç duymaz ziraa telepatik güçleri vardır zihin okumayı becerebilmiştir. Yakında astral seyahate çıkacak ve gezgin olacak diye rivayetler bile dolaşır.

Ne zaman ülkelerin lady’leri toplansa bizi gururla temsil eder ama biz öyle bir gururlanırız ki deve kuşu misali kafamızı yere gömeriz .

En büyük başarılarından biri kocişi ile boy göstermek ve çeşitli devlet sitelerinde sebepsizce kocişinin yanında başlığını açtırmak .

Tanrı dağlarında Azrail kovalamaz kendisi genelde allahu Ekber dağlarında cami açar.

İmamhatiplere bayılır tanrım imamhatip açmada rte 1 kendisi de 2.dir misal geçen sene 1000den fazla imamhatip açarak(açtırarak) +4100 imamhatip olmasını sağlamıştır.

Çok güzel özgün sözleri vardır (90 yıllık enkazı kaldırdık başı çeker) Bilinen anayasa maddelerini de ihlal etmekten çekinmez. Bilinmeyen rte maddelerini empoze etmeye bayılır.

15 temmuz gecesinin gizli kahramanı kendisi 4.5 g ile komutan ilan edilmemiş olabilir ancak tüm çatışmalarda şurda Burda boy göstermemişte olabilir amma velakin kendisi sığınakları kontrol etmekle meşguldü yada külliyedeki altınvaraklı bardaklarına sahip çıkmakla .

Çok mütevazidir halkın içindendir hatta kendisi gözünde halkın ikiye ayrıldığını düşünürüm: 1) insan olanlar 2 ) kendisi artık kime karşı mütevazi anlaşılır.

Kendisi sosyal medyada çok ünlüdür bi ara takipçi satın felan aldı diyorlardı ancak ülkede bu kadar üst düzey zeki destekçisi varken almasına gerek olamamıştır ama bilemem.

Kısacası tipik bir first lady değildir kendisi türlü türlü huyları meziyetleri vardır ayrıntılı hali için E.e. Biyografisi

Tanrı şahit fesatlık kıskançlık çekememe gibi hiç bir özelliği yoktur. Arada bir yurtdışına çıkar alışveriş yapar korumalar da İşte onu ve pazardaki eşyaları korur zira pazarı satın almıştır(pazar dediysek 50 100 liranın azıcık 1000 katı felan) bu kadar da tutumludur.

En iyisini en sona sakladım demiştim ya alın “GAZİ EMİNE ERDOĞAN” şaka değil Gazi ilan edildi .
Veysi kaynar tarafından edildi neden edildi bilmiyorum sanırım 15 temmuzda özel harekatçıyken koluna mermi yemiş ama önemli değil sıyırmış diyorlar . (Şaka lan şaka ayağına altınvaraklı ayran bardağı düşmüş)

İşte böyle vizyonlu misyonlu erezyonlu ladymizdir (leydi).
Tanrım ne çok acı var çok müşkülpesent bir teyzemiz. Yakında helak olmasını şey helal olmasını dilerim.
"cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan'ın eşi emine erdoğan, "gelin, hep birlikte basit önlemler alalım. mesela, alışverişe çıkmadan önce, alınacaklar listesi hazırlayalım. porsiyonlarımızı küçültelim. sadece ihtiyacımız kadarını alıp, bozulacağını bildiğimiz yiyecekleri istiflemekten vazgeçelim” dedi.

çelişkilerle dolu bir dünyada yaşanıldığını belirten emine erdoğan, "bir yanda yerkürede açlıktan ölen insanlar, bir yanda israf edilen tonlarca gıda var. bildiğiniz gibi uluslararası örgütler zaman zaman bazı rakamlar açıklıyor. bu rakamların çizdiği tablo içine düştüğümüz acıklı hali gözler önüne seriyor" ifadelerini kullandı."

diyanet üzerinden fakirlik, havuz medyası üzerinden skandal alışveriş tavsiyeleri veren zihniyetin son fecaat açıklamasına imza atmış kişidir. bu iş dalga geçmeyi de geçti artık.
zaten acliktan olen halka; "alisveris listesi yapalim, porsiyonlarımızı küçültelim, israftan kacinalim" seklinde bir konusma yapmis first lady.

yani inanin ben çok dalga geçen / dalga geçilen insan gördüm ama bu seviyede bir seyi ilk kez görüyorum. yani bu artık dalga geçmenin de ötesinde. bu cidden başka bir şey.

cidden ne diyeceğimi şaşırdım. inanin sasirdim.