elif kübra genç

interrail turkiye gruplarindan da tanidigimiz, blogger- gezgin.

yusuf akkuş tarafından darp edildiği söyleniyor. şuan instagram hesabında görüntüleri mevcut.

https://www.instagram.com/elifkubragenc
İsmini bu başlıkta görerek ve içeriğin şiddet olmasına dayanarak instagram hesabını ziyaret ettiğim kişidir. Kimdir, nasıl biridir, olay nasıl gelişmiştir bilemem fakat kadına, hayvana, her türlü canlıya şiddete koca bir “hayır” diyorum.
takipçi satın alanlar,beğeni satın alanlar ne ara instagram fenomeni oldu. Şiddete her zaman karşıyız sadece kadınlara değil tüm insanlığa yapılan şiddete.Fakat çıkan haber nedense tanıtım gibi geldi bana.yusuf akkuş hakkında hala bilgi yok.
Adını başlıktan yola çıkarak duyduğum sonrasında hesabını incelediğimde ortada şiddet görmüş birinin olduğuna kanaat getirmeme sebep olan kişidir. Mevzudaki prim, yalan - gerçek, tepki dalgalanmasi insanı bi hayli düşündürüyor. Fakat durum gerçekten şiddetse çok feci yok eğer değil de takipçi arttırmak, dikkat çekmek içinse çok daha feci.
Yaşadığı şiddete insan olarak baktığımda üzüldüğüm bir olaydır ne olursa olsun kabul edilmesi imkansız birşeydir şiddet . Yalniz işin asıl komik tarafı bundan 5 ay önce yine böyle bir intarrrail ortamından tanınmış bir kadının darp edilmesine sessiz kalan hatta yalanlayan bazı yalaka tiplerin Elif'in olayı için bir anda kadın hakları savunucusu olmasıdır .