dünyanın en güzel manzarasına gitmek

sevgili sözlük, sevgili format.

bundan aylarca evvel, hayatımın en güzel rotalarından birine (bkz: reinebringen) ' i anlatmak istiyorum. gittim, gezdim, gördümden daha çok bir insanın yolda öğrenebileceklerini anlatmak istiyorum.

manzara tolkien dünyasının bu gezegene uyarlanmış hali. 1 market 1 benzinlik 1 eczane olan '' orda bir köy var uzakta. '' tanımı.

gezmek bir yere, bir şeye ulaşmak degil, sadece yollarda olmak, orada olmak istemektir. Bilmedigim yerlerde tanimadigin insanlarla mutluluğun bug'ı dediğimiz yolda olmak hissini paylaşmak, onlara ve yola sımsıkı sarılmaktır.

bazisina gore sırrı budur metropollerin,kaybolursun, kimse seni bulamaz,sen bile nerede oldugunu sorgularsin.
kimilerine göre ise şivelerin hakim oldugu küçük kasaba ya da geçerken uğradigin köylerdir. reine ve reinebringen tam olarak burası.
keske elimizde sihirli bir değnek olsa da bütün sözlüğü game of thrones sahnesi gibi şu kayalığa indirebilsek.dünyanın en güzel manzarasına gitmek - bestamikose-bOpAs
aslında burada şöyle bir bug var. dünyanın en güzel manzarasına genelde gidilmez. dünyanın en güzel manzarası denilebilecek manzarayı en güzel görebileceğiniz yere gidersiniz. kaos gibi di mi
6 ay önce gittiğim filipinler el nido napcan beach şuana kadar dünyada gördüğüm en güzel günbatımı manzarasına sahiptir.
Dünyanın en güzel manzarasına gitmek için her akşam eve gitmem yeterli oluyor :) (bkz: aşk)
Grönland'in İlulissat şehrinde buzdağlarına karşı gördüğüm şu manzara açık ara gördüğüm en güzel manzaraydı...
dünyanın en güzel manzarasına gitmek - civciv-bpLGM