dota 2

puppey'i harcadılar matmazel.

dotacı bir arkadaşımın kiev major için son zamanlarda " bak vize yok, hadi be oluum " ısrarına maruz kalmamı sağlayan muhteşem oyun.

halbuki ben pis bir lolcuyum.
yıllar yılı beni kanser etmesine asla vazgeçemediğim oyun.
2012 mayısından yani beta zamanından beri oynadığım oyun. taa dota zamanından başladığım için lise ve üniversite yıllarımda arkadaş çevremden ve eski sevgilimden sürekli trip yememe sebep olan oyun. böyle deyince geçmişte kaldı sanmayın yüksek lisans yapıyorum hala oynuyorum, ama artık yavaş yavaş azalttım ve single player oyunlara dönüyorum. yaş ortalaması giderek düşüyor buna bağlı aldığım zevk de eskisi gibi değil. beni bağlayansa oyunun kaliteli olması ve sürekli gelen güncellemeler ile yeniden kendine çekmesi.
Ruslardan nefret etmeme neden olan ama aynı zamanda da bana rusca öğreten, bağımlısı olduğum bilgisayar oyunu.
oynamak isteyen yazarların yeşillendirmesini istediğim oyundur.
warcraft sürümüne hayatımı verdiğim ve yanlış hatırlamıyorsam 6.73c versiyonuna kadar beni kumara düşürür gibi oyuna düşüren icefrog'un inanılmaz eseridir. zamanla private gamelerde dahi hostların mh iftiralarını çekemez olup her yerden banlanınca ara vermem gerektiğini hissettim ve bıraktım. good old days..
Yeni güncellemeleriyle zerre oynamak istemediğim oyun. Dergi falan gelseydi bayağı sarardı da . Şimdi oturupta bir oyuna 1 saatimi en az yatırmak istemiyorum.
Gece gündüz olaylarıyla beni benden alan, kendi creeplerini yok etme avantajıyla çok stratejik bir oyun olan dota bana göre çok zor.
O yüzden LoLe devam.