doğu ekspresi yeni fiyatları

/ 2
Yeni açıklanan fiyatlarla tek kişilik bilet 400tl, çift kişilik bilet 500tl olmuştur. Bütün vagonlar yataklıdır.

Bir zevkimiz vardı, oda hiç oldu.

kaynak
pek kıymetli devletimizin "ooo millet bununla gidip geliyor iyi para var bu işte hadi biz de kazanalım" diyerekten bilet fiyatlarını ayyuka çıkarmasıdır.

kültür bakanı özel sektör sömürgeni bir turizmci olursa olacağı bu işte.
Gezmenin lüks sayılması için devletimiz elinden geleni yapıyor.
Nasıl yapsak bu halkı evlerinde tutsak diye düşünerek bu kararı aldıkları çok belli.

Çünkü kâr etmek isteseler ucuzlatıp sürümden kazanırlardı.
An itibariyle 480 tl’ye çıkarak bana hepten hayal olan bilettir. Hoş yakın zamanda zaten yeterince artmamış gibi fiyatlar iyice uçurdular.
turizm şirketlerinin zaten önden kapatıp yüksek fiyat çekmesi yetmiyormuş gibi artık hiç tadı kalmayan durumdur. gerçekten ulaşım amacıyla gitmek isteyenin de gidemeyeceği duruma gelmiştir.
Bir yanlış anlaşılma var sanırım onu düzeltelim; fiyatı kazık olan ve gidenin (bence) enayilik yaptığı 'Turistik' Doğu Ekspresi fiyatı 480 TL olmuştur. Yıllardır kullanılan standart yataklı vb. Doğu Ekspresi fiyatı aynı şekilde çok uygun olarak devam ediyor,, aralarındaki farkı ben de bilemiyorum ama isteyen uyguna hala gidebilir.doğu ekspresi yeni fiyatları - dogu-ekspresi-yeni-fiyatlari-MghYadoğu ekspresi yeni fiyatları - dogu-ekspresi-yeni-fiyatlari-MghYa
sevgili romalılar, anladığım kadarıyla normal doğu ekspresi duruyor normal fiyatlarla, ama bu rota çok popüler olduğu için de turizm bakanlığı durur mu yapıştırmış özel turistik bir tren, içeriği de muhtemelen daha konforlu olduğundan ona göre fiyat belirlenmiş, yani demem o ki bizler gibi amuda kalkmış halde bile yolculuk edebilen gezginler için trenimiz duruyor, diğer treni ise o yurtdışında şehri hissederek ve yürüyerek keşfetmektense ellerindeki telefonlarla tourbus'lara binerek şehri yarım saatte gezdiğini düşünen iphone ve android turistler kullansın
16 ocak 2018 tarihinde 50 TL idi ve mükemmel bir yolculuk ve çok güzel benzersiz bir deneyim yaşadım.
Bence değer
/ 2