doğa yürüyüşü

/ 2
Ben neden yaşıyorum, amacım ne gibi derin zihin konularını çözmek için tercih edilen eski ve sonucu başarı ile sonuçlanan yöntem.evet şehirleri gezmek partiler eğlenceli ortamlar her zaman güzeldir fakat anlık bir mutluluktan ibarettir, doğa sizi siz yapan değerleri hatırlatmak,hayatınız boyunca mutlu olmanıza yarayacak altın kuralları zihinde çözüp icraata dökmekle alakalıdır.ne yapın edin bir iki gün doğa ile iç içe olun emin olun çok farklı noktalarda olacaksınız
Yol açık YOLAÇIK...
çeşitli amaçlarla yapılan, ancak genellikle (doğa sporlarıyla uğraşan kesim hariç) haftasonu aktivitesine dönen bir spor etkinliği.
arayış içerisinde olup kendini tanımak için yollara düşen insanlar da mevcut tabiki. hepsini takdir ediyor, selamlarımı yolluyorum. doğru yoldasınız..
çilekli link içip tamamlanacak harikulade aktivite. ben mesela 2 tane aldım.
zamanında gittiğim spor salonu trekking düzenlemişti. çamurlu tepeleri tırmana tırmana, dallar içinde yoluna yoluna zirveye çok azımız çıktık. epey güzeldi
yılda 3 4 defa kuzenler ile toplaşıp deneyimlediğimiz etkinlik huzur kaynağı
Belirli bir disiplinle, fazla yüklenmeden sağlıklı çerçevede yapılacak, yapıldığında sadece o anı düşündüren aktivitedir. Profesyonel yapmaya başladığınızda zevki artar, hep yürümek istersiniz.
Sakarya da okurken her ilk bahar ve sonbahar yaptığım güzel etkinlikti ah o güzel günler
/ 2