dhkp-c

/ 3
açılımı Devrimci Halk Kurtuluş Partisi-Cephesi. olan etnik milliyetçilik yapan eylemlerini silahlı olarak gerçekleştiren bir gruptur. kürt halkı tarafından desteklendiklerini ve marksist bir söylemle özgürlük arayışlarının olduklarını savunurlar. kendini devrimci sanan cahil insanlar beyni yıkanmış böcek sürülerinden başka bir şey değildir. (bkz: devrim)
Devrimle alakası olmayan,pkkyı terör örgütü değil,milliyetçi olarak gören vatan hainlerinden oluşan partidir.
vatan haini olduklarını düşündüğüm halde küfür etmeyeceğim örgüt.
devrim ile alakası olmayan, yüzlerce insanı anasız-babasız bırakan kan emici örgüt.
yaşadığı toprağa ihanet edip zerre kadar saygısı ve faydası olmayan terörist topluluğudur.
kendilerine devrimci diyerek sivilleri vahşice katleden acımasız örgüt.
Teşkilatta çok aktif hatta ilçe teşkilatının başında olduğu bilinen bi abimiz, Çokta iyi hoş bi adam.. Bi defasında güzel bi ortamda denk getirip " bırak bu işleri abi be kendine yazık ediyosun huzurlu mutlu yaşa bi içerde bi dışardasın hep mahkemelerdesin bişeyde olduğu yok yetmedi mi" telkininde bulunduk. Cevap olarak "Sıramı bekliyorum" demişti. Bi kanımız çekildi bi ürperdik.. Sonuç itibariyle bissürü hiç uğruna ailesini ve kendisini perişan edenler örgütü diye düşünüyorum.
Sözlük kuralları gereği ayrıştırıcı söylemde bulunmak yasak. Bu yüzden ayrıştırmadan söylüyorum hepsi vatan haini.
Ayrıca PKK nın şehir yapılanmasıdır.
Yazılanlardan anlaşılıyor ki ekşi sözlüğün yazar kadrosu buraya yerleşmiş küfür etmeden kendilerini ifade edemiyorlar hatta öyle ki bu örgütü pkk’nin şehir uzantısı olduğu görüşünü iddia edebiliyorlar pes doğrusu saçmalamanın daniskası
Bu platforma siyasetin sokulmamasi gerektiginin kanitidir bu baslik altinda yazilanlar. Kufurler girla gitmis. Bence site adminleri gezi-seyahat icerigi disindaki baslik ve entryleri silmelidir. Site adina uygun basliklar acilmali, sozluk gelissin diye herseye izin verilmemelidir. Kufur edenler banlanmali..
/ 3