denizli

/ 5
yükseklisans sınavı için gittiğim, almadıkları için de geldiğim gibi döndüğüm, kötü anılar bırakan şehir.
bir dahakine gezmeye giderim inşallah.
her daim yol üstünden geçtiğim, her daim merkezinde trafiğin sıkıştığı, her daim yol veya kavşak inşaatı olan şehir. bendeki karşılığı budur.
Bayramyerindeki kebapçılardan kebap yenilmeden gidilmemesi gereken şehir
Lan küçük ama tatlış şehir. Tam ege bi denizi eksik askjfha :D ama insanları sıcak kanlı, muhabbetleri konuşmaları güzel :) şehirde en sevdiğim olay apart sistemi ucuz ve çok fazla. Ki görülmesi gereken kocaman bi hierapolis antik şehri ve pamukkale var. Ki bu ikili 2 günde anca doya doya gezilir.
5.5 yılımı birbirinden dolu güzel anılarla geçirdiğim güzel şehir.
kalacak yer sorunu olmaz her yer apart.
öğrenci için ideal bir şehir. benim zamanımda sokakta rahatça dolasabiliyordunuz evet kizli-erkekli.
en yakın zamanda tekrar gidip anılarımı yad edeceğim egenin incisi.
Hadi burayı da bi gezeyim diye hiç bilmeden gittiğim ilk şehirlerden biri herhalde. Kampüs etrafındaki mekanlar çok tatlı, her yer öğrenci kaynıyor. İnsanları çok samimi. Aynı yerde hiç bitmeyen bi trafik var. Bi de ne zaman gitsem inşaat var, hep yolun kenarında köşesinde bir yeri kapatmışlar. Çok güzel bi kamp alanı varmış orda, döndükten sonra öğrendim orada okuyan bi arkadaştan. Gerçi biliyor olsam da çok fark etmezdi, keza kamp hazırlığıyla gitmemiştim. Bir daha gidersem o kamp alanını da bir gözden geçireceğim ama mutlaka.
İçinde hiç bir şey olmayan bitsede gitsek dedirten şehir. Sadece travertenler görülmeye değer şehir insanı depresyona sürüklüyor.
Üstteki yazara yüzde yüz katıldığımı düşünüyorum. İşlerim biter bitmez kaçarım. Yazları inanılmaz sıcaktır
bayramyeri'ndeki kebapçılardan kebap yenilecekse beraberinde sağlam bir kazık yenileceği bilinmesi gereken şehir.

yedim oradan biliyorum.
Adi "denizli" olmasina ragmen denizi olmayan sehirdir. Horozu ve pamukkale travertenleri ile meshur ege bolgesinde bulunan sehrimizdir..
/ 5