danla biliç

Twitter’dan başlayarak instagramda fenomenliğini arttıran şahıs.
Twitter’da trans kadınım cinsiyet değiştirdim diye binlerce kişiyi kendine çekip, destek toplamış, belirli bir kitleye ulaşınca da translarla ve tüm eşcinsel insanlarla dalga geçerek “ben has kadınım” benzeri cümleler sarfederek başka şekilde dikkat çekmeyi başarmış ve sonrasında fenomenliği kapmış kişidir. Milyonlarca takipçisi sayesinde oturduğu yerden insanlarla, toplumla, dalga geçerek, aşağılayarak bol bol para kazanmaktadır.
Bir kaç gün önce 1.5 milyonluk youtube hesabını yanlışlıkla sildiğini duyuran youtuber
Makyaj videolarını eleştirmek için youtuber olduğunu söyleyen fakat itici tavırlarıyla ve kanser izleyici kitlesiyle kendinden nefret ettiren şahıs.
Gercekten turkiye gundemini som yillarda takip etmedigimden yolda gorsem tanimayacagim kisidir. Adini bircok kez duydum ama nedense hic merak etmedim. ilk duydugumda bir futbolcunun esi sanmistim ama degilmis sanirim. Neyse, kisacasi tanimiyorum.
adını çok duyunca youtube sayfasına girdiğim ve izlerken hiptotize olduğum sosyal fenomendir. çok tehlikeli. açmamak lazım videoları
yaptığı işe tamamı ile saygı duyduğum kişidir kendisi. arkadaş kim ne derse desin kız adını duyurmayı öyle yada böyle başardı. birçok insanın da hayal etmekle yetindiği paraları kazanıyor. şu an birçok sözlükte de ismine ait başlıklar olduğu düşünülürse bir şeyleri başarmış. yani boş yere bok atmaya gerek yok.
sırf meraktan kim bu diye 30 saniyelik videosuna baktığımda gözüme çarpanlar;

1) kahveyi şapırdatarak içmek
2) durduk yere karşısındakini aşağılamak

Bunları duyumsayınca milletimizin büyük çoğunluğunun ne kadar kültürsüz olduğunu yine tescillemiş oldum.

Teşekkürler türkiye.