couchrail

/ 5
couchsurfing'in türkiye uyarlaması dersek en doğrusu olacağına inanıyorum. interrail türkiyenin ilk oluşumlarından biridir. referans sistemiyle çalışmaktadır. açıldığı günden bu yana pek çok insanın birbirini ağırlamasına tanış olmasına sebep olmuştur. güzel arkadaşlıklara güzel sohbetlere güzel anılara her daim gebedir.
Couchsurfing in türkiye versiyonu interrail türkiye grubunun alt gruplarından en tatlış olanı.
Türkiye koşullarında ve arazilerinde Gecenin bi saati dışarda kalmamanızı sağlayacak yegane grup
Bilmeyenlere anlatıldıgında 'deli misin nasıl güvenip evinize alıyorsunuz' dediği bilenlerin 'deli miyim otele para verecegım' dediği bir konaklama biçimi. Her ilde ve çeşitli ilçelerde hatta bazı köylerde insanların gezginler için evinin odasını yatağını açması için olusturulmus bir facebook grubu.
Güzel insanları evine davet edip son kalan lokmanı paylaşmaktır. Iıı biraz da eleştirmek gerekirse gizli couchların kadın avı yapmaya çalıştığı yerdir
Ya tanımadığınız insanın evinde kalırken korkmuyor musunuz ya başınıza bir iş gelse hdhsbsnsnns
misafirperver ve yardımsever insanların bir araya gelerek iyilik için birbirleriyle yarıştığı interrail platformudur.
bazen sadece kadınlara yardım edilse de ( türkiye şartlarıdır kızmıyorum ) türkiyede interrail ile birlikte işleyen en güzel grup.
2 tane isveçliyi buradan misafir etmiştim. inanılmaz saygılı insanlardı. çamurlu ayakkabılarıyla kirlettiği yeri kendileri temizlemişti. benim temizlememe izin vermemişlerdi.
/ 5