çiftlik bank

ülkede gerçekten hayvancılıkla uğraşanlar krizlerle boğuşurken ergen bir veledin milleti düdüklemek için kurduğu ve hayvancılık yaparak para kazandırdığını iddia ettiği sistem.piramit sistemidir birkaç yıla kadar elinizde patlar demedi demeyin.ülke eti samanı ithal alıyorken bunu oynayanlar tavuk alıp satarak zengin olacağını zannediyor.
yıllardır online oyun oynamış biri olarak,çok saçma ,basit ötesi bir oyun olarak gördüğüm yeni nesil dolandırıcılık sistemi.
hahaha çiftlik bank konusunda 2 yıl önceki yorumlara ve son bir aydaki yorumlara bakıp hunharca güldüğüm başlık, dedik biz size yapmayın dedik. dinlemediniz.
sülün osman->banker kastelli->jet fadıl->kenan şeranoğlu->çiftlikbank->.....
bu adamlar kral adamlar
öyle bir çiftliğin olup olmadığı hakkında şüphe barındıran yeni nesil şirketlerden biri.
tanım; İnternet çağı tokatçılığı
Buna para yatıranların şeye sürülecek zekası olduğunu düşünmediğim sanal oyun gibi görülen ponzi sistemidir. An itibarı ile bakan da açıklama yapmış ve nitelikli dolandırıcılık suçundan savcılığa sevk etmiştir. parasını kaptıranlar bir de şimdi noter masrafları ile ihtar çekip para kurtarmaya çalışıyor. son çırpınışlar sanırım. hala o tosun paşa ve arkadaşları tamamen kaçıp kendilerini kurtarma peşinde. zaten açtıkları süt merkezleri vs gibi yerlerde bitcoin miner yaptıkları ortaya çıktı. parayı da kripto paraya çevirdiler. ugandaya da kaçtılar. artık izleri sürülmeden sefa çekerler.
buna yatırım yapan arkadaşlara sesleniyorum çiftlik bank ne kadar ödeme yapıyorsa iki katını yapacağım paralarınızı bana getirin
Jet fadıla burdan selam gönderiyorum.tokatçılık sektörü sayende çok çeşitlendi.her Yen'i sistem kerizlerini ne kadar güzel buluyor.çiftlikbank iyi tokatladı açtığı şarküterilerde bulunan ürünler hepsi fason.bizde açgözlü enayiler oldukça tokat sistemi değişir kerizler baki kalır
Abi çok iyi tokatladılar...
Görüp görüp gülmemek içten bile değil . İşte insanları da anlıyorsun para YÖK vergi çok gider çok
Dolandırılanların tekrar dolandırıldığı oluşumdur. dolandırıldığınız paralarınızı sizin için alırım diyen biri adam başı 500 TL'den bir daha tokatlamış bu kerizleri.
Alternatif isim önerisi olarak "bana bir koyun" olarak değiştirilip yeniden yatırımcı çekmelidir.