can sıkılınca ucuz uçak bileti aramak

/ 2
sıkça ve az önce gaza gelerek las vegas olarak gerçekleştirdiğim eylemdir. canım sıkılır, gözüm dalar, kafada hayaller bünyede gitmek istekleri everest iken bir uçak bileti uygulaması açılır. en yakın havaalanından tahmini bir tarihe her yere bilet fiyatları incelenir. fiyatlara ve gündelik yaşamın doluluğuna "hmm" denilerek uygulama kapatılır. ve bitiş.
Cani sıkılan iki arkadaşın yaptigı eylem genelde bilet alamadan sonuclanır bir anlik heves işte.
insana aslında yaparım giderim de gitmiyorum eheh havası verdiği aynı zamanda bir çulsuz olarak hayal kurma fırsatı sunduğu için güzel ama bir o kadar da işsizlik örneğidir.
genelde tatil zamanınıza degil bir sonraki gün /hafta/ aya ucuz bulduğunuz ve zamanınız olmadığından alamadığınız bilettir.
kahrolsun havaalanından yoksun şeherler!!1!!
önce skyscanner.com'a giriyorum..çıkış yeri türkiye varış yeri ''esnek'', zaman ''en ucuz ay''.
bakalım nereye varmış en ucuz bilet. bütün dünya gözümün önüne serilmiş oluyor bi anda..yok şu ülke vizeli, ay bu çok pahalı, burası şimdi soğuktur. sonra buluyorum bi tane hem uygun hem gezmeye değer ülke. tahmin edin ne oluyor? gidecek insan bulamıyorum kendimle:( kendin gez demeyin çok sıkılıyorum dostlar yanımda birisi olmadan konuşmadan gezince çok sıkılıyorum
bir gün belki tromsoye 12 liraya bilet bulabilirim diye her vize haftasında skyscanner'da yaptığım hede. (bkz: kuzey ışıkları)
beyaz yaka olarak çalışanların bir elinde takvim diğer elinde mouse olmak suretiyle sıklıkla yaptıkları etkinlik.
ben de yapıyorum da çok da şey yapmamak lazım, biri görmesin diye aniden alt-tab yapılmalıdır.
iş güç çakallık vesselam.
Az önce de yaptığım ama hiç bir zaman başarılı olamadığım eylem (yurt içi hariç)
Harika bir konu başlığı. Gerçekten çok değerli bir terapi yöntemidir. Mutluluk hormunu salgılatır. İlgili bilet bulunup alınmasa da, kafanın boşalması yeterlidir.
Sabihadan ucuz bilet bulup sabihaya kim gidicek şimdi ya diyip atatürkten 500 lira fazlasına bilet almakla sonuçlanır.
Ben genelde ilk olarak kazakistan-türkmenistan-tokyo taraflarına bakıyorum bu terapi seansında, tek başıma kendimi oralarda yürürken hayal edip mutlu olduktan sonra kapatıyorum sayfayı. on-on beş saniyelik mutluluk mutlu ediyor...
/ 2