burçlar kapanışı nasıl yapar

juno astrology'nin sivri, hınzır, cüretkar yazı dizisi.

KOÇ: Koç yüzleşmeleri sevmez. Konunun kapandığını muhatap olmayarak belli eder. Karşı taraf üstelerse de ulaşılmaz olur. Eh tabi bu durumda taş olsa çatlar. Normal insan-evladı ise çıldırır :))

BOĞA: Azametini kaybetmeden son imzasını çakar… İzini bırakır… Yani boşluğunu hissedin diye elinden geleni yapar :))

İKİZLER: Sorun çıkartır… Şikayet eder… Mızır… Vızır… Sonunda kurban olayım bu konuyu kapatalım diye siz yalvarırsınız :)

YENGEÇ: Olabildiğince ılımlı, olumlu, herkes açısından kabul edilebilir bir yere noktayı koymaya çalışır. Hakkaten de çok çalışır ammaaa bunun neresi olduğuna karar vermekte zorlanır :)))

ASLAN: Beklentisini karşılamayan muhabbetleri, işleri ve ilişkileri hemen bitirir. Bir şeyin tadı kaçtıysa Aslan’ı orada tutmak mümkün değildir.

BAŞAK: Habire eksik birşey kalıp kalmadığını kontrol etmekten ve minik düzeltmeler yapmaktan dolayı bir türlü noktayı koyamaz… Lafı bitse, içindeki alıp vermeler bitmez… Hatta başa dönüp acaba öyle değil böyle mi yapsaydık diye düşünmeden edemez… Yaw zor bişey bu Başak olmak :)

TERAZİ: Onun kafası bitirmek değil, gidebildiği yere kadar gitmek üzerine çalışır. Bu nedenle ara duraklar belirler, gelinen noktanın adını koymak için ilgili herkesi netleşmeye zorlar ve kendine uygun olan duruşu saptar.

AKREP: Valla öyle aklınıza gelmeyecek bir yerde, öyle çarpıcı bir nokta koyar ki, uzun süre hafızalardan çıkmaz :)))

YAY: Yay için başlangıçlar bitiş, bitişler başlangıçtır… Yani bugün sırtını döndüğü bir şey için yarın ”nerde kalmıştık” deyip, kulvar değiştirebilir. Onun için sınırlar yoktur, sadece ilham vardır :)))

OĞLAK: Çok net ve tartışılmaz bir nokta koyar. Üstüne bir şey daha söylenir ya da ek bir şey istenirse de accayip sinir olur :)))

KOVA: Nokta koymaz… Ama gidişatı keyfine göre belirler! Yemiyor sa noktayı bir yerde sen koyarsın :)))

BALIK: Konuyu havada bırakır… Herkes ne anlıyorsa onu anlar :)))) Gel zaman git zaman aklına estiğinde yine olayın bir ucundan tutabilir.

burçlar hakkında sivri, hınzır, cüretkar yorumlar