budva

/ 2
son yıllarda turizm açısından değer kazanmış, türk turistlerin ve yatırımcıların da sık sık ziyaret ettiği, hatta şarkıcı murat dalkılıç'ın babası sedat dalkılıç'ın da bir kaç işletmesinin bulunduğu karadağ'a bağlı küçük bir tatil beldesidir. (bkz: budva)
konaklama için hostel people'ı tavsiye etmediğim güzel, küçük bir karadağ kasabası.
Akçay'dan hallice görülmesi gereken hiçbir yerin olmadığı karadağ'ın tatil şehirlerinden biri.
Son zamanlarda popi olan Karadağ'ın güzel tatil şehri. Diğer Avrupa şehirlerine göre ucuzdur çok güzel ve eğlenceli bir şehirdir. Karadağ Türkiye'ye vize koymadan gidip görülmesi gerekir. Bu gidişle Avrupa'nın yeni Dubrovnik'i olacaktır.
vize derdi yokken görülmesini tavsiye ettiğim, güzel anılar biriktirdiğim benim için balkanların avrupası olan şehirdir.
çok güzel gidip görülmesi gerekn bir şehir.para birimi euro olduğu için diğer balkan ülkelerinden bir tık daha pahalı.budva dönerde sedat dalkılıç abimiz ve çalışma arkadaşları interrail takipçileri kendilerine gezgin türkler olduğunu söylerseniz çayları bedavaya getirebilirsiniz :)
akçay'dan hallice, bir gezgin için hiç gidilip görülesi bir yer değil. ama diyorsanız ki ben eğlenceye gidiyorum; iyi tatiller.
miami adasına gidilmeli old town da olan hostellerde kalınmalı
Girdiğim en güzel denize sahip şehir. Harika bir şehir yapılanması var.
Konaklama için LAV GARDEN Hotstel’i şiddetle tavsiye ediyorum. Biraz tepede kalıyor 15 dk tırmanmanız gerekiyor ama şehri ayağınızın altına alıyorsunuz!
Gidilmesi gereken, denizinde yüzülmesi gereken, sevilmesi gereken bir şehirdir.
gidilmesi gereken bir tatil şehridir yalnız para birimi olarak euro kullandığı için diğer balkan ülkelerine göre biraz daha pahalı olduğunu unutmamak lazım
/ 2