breaking bad

/ 3
barındırdığı karakterlerin derinliği ve olayların giriftliği ile tüm zamanların en iyi televizyon dizileri arasındaki yerini almıştır. hatta karakterler öylesine derinlikli işlenmiştir ki bu dizide bir yan karakter olan saul goodman karakteri için ayrı bir dizi - better call saul - çekilmiştir.

(bkz: walter white)
(bkz: skyler white)
(bkz: jesse pinkman)
(bkz: jesse pinkman)
Yo, yo, yo, 148 3369, representing the ABQ what up biatch Leave it at the tone
insanların ne kadar büyük bir değişime uğrayabileceğini uzuun uzun anlatan ama izlemesi de bir o kadar kısa süren bir adet orospu içeren dizidir.
not: skylerwhitespor
walter white adlı bir kimya öğretmeninin karakter değişimini konu almaktadır. saçları kestirmenin verdiği ego ile bayağı bi uçacaktır kendileri.
dizilerin allah'ıdır. geri kalanları ancak kulu ve elçisi olabilir. dexter'a izlediğim en iyi dizi diyenleri buraya davet ediyorum...
sinek isimli varligini anlamakta zorlandigim bir bölümü de mevcuttur
dizilerin efendisidir,gerek olay akışı gerek gerçekçiliği gerek sürükleyiciliğiyle beni benden almıştır.walter white idolümdür.
günümüz dizilerindeki aşırılıktan yoksun, içinizdeki merakı izlediğiniz her dakika canlı tutan ve ne çok uzun ne de çok kısa(bölüm süresi, bölüm ve sezon sayısı) sürmüş tam kıvamında ve yerinde bitmiş olan dizidir. Muhakkak izlenmelidir.
Bir çırpıda izleyip bitirdiğim ardından keşke sindire sindire izleseydim dediğim efsane ötesi dizi.
Başarılı ve çok zeki bir kimya öğretmeninin, para ihtiyacından ötürü uyuşturucu üretimine başlayıp, okuldan öğrencisini yanına alarak yaşadıkları maceraları konu alan bir dizidir.

Gerçekten hikayesi, kurgusu, kamera effectleriyle mükemmel. İzlediğim en iyi dizilerden biri. Tavsiye edilir.
/ 3