borajet

/ 3
iflasıyla turizmin kötü gitmesi arasında bir bağlantı yoktur. yıllardır, yönetim beceriksizliği nedeniyle toparlanamamıştır...
allaha emanet kurulmuş şirketti battı gitti. kağıt üstünde harika bir iş planı vardı fakat unuttukları burasının türkiye olduğu . alanlarında tekel olmalarına rağmen batabilmek ancak bu ülkede olacak iştir.
otobüs tadındaki uçaklarıyla istanbul-adana yolculuklarımın vazgeçilmezi idi. Yazık oldu.
ilk kez havaya çıkışımdı. borajet marka bi otobüs kanatları var. çırpa çırpa gittik. hakkını yemeyeyim efsane pilottu.
Izmir istanbul biletine 20 tl verip havaalanından taksime gitmek icin havasa 15 tl verince kiymetini daha iyi anlamistim lakin battı.
uçağı bora abinin kullandığını düşündüğüm, ufak, sevimli, genelde rötar yapmayan iyi bir havayolu şirketiydi. batmasına çok üzüldüm.
zamanında yaptığı kampanyalar efsane tutmuştur, siteleri çökmüştür. sosyal medya ekibinin sıçtık açıklamasıyla kendine piyasada yer bulamamıştır.

ben artık youm !
uçak bileti alıp, uçuşa gitmediğim firma severdik kendilerini.
eğer akıllı adamlar tarafından işletilseydi gayet güzel olabilecek bir şirketti. Ama büyüme hedefleri içine grince battılar, interrail filan batırmamıştır bu şirketi. bu şirketi tamamen büyüme hevesleri batırdı, zaten thy nin olduğu piyasada büyüyemessin, bölgesel hava yolu olarak kalıp devam edceklerdi, olmadı ama yakın zamanda tekrar geri gelecekler, görürsünüz
Arkadaşlar bir yanlışı düzeltmem lazım, bu şirketi biz batırmadık, kendi salak yönetimlerinden dolayı battılar. Çok ucuza bilet satıp, personellerine arap şirketlerin fazla maaş ödüyorlardı. yine de severdik, uçaktaki durumleri güzeldi.
/ 3