black mirror

/ 6
İlk bölümünden itibaren bende büyük bir izleme zevki uyandırmış olan günümüzdeki ve gelecekteki olası teknoloji bağımlılığını kötü yanlarını bize ayna gibi yansıtarak gösteren dizi
O sinekli bölüm cidden güzeldi buyuk ihtimal finaldi veya sezon finali her neyse etkileyiciydi
yakın gelecekteki olası teknolojilerden bahseden ve bu teknolojilerin çoğunun şimdi den ayak seslerinin duyulması ürkütücü bir o kadar da heycan verici bölümlerden oluşan efsane dizi
İnsanlara puan verme konusunu çin'de uygulanacağını duyduğum favori dizim.
1. sezon 2. bölümden sonra yarışma programı izlemeyi bıraktım
Eğer birine tavsiye edecekseniz yılbaşı özel bölümü( hani adam var kulubede çocuk oluyo çekik olan) ile başlatın. Black mirror yani kara ayna diyerek suan bu yazıyı buraya yazmamıza yarayan aletlere bir gönderme yapıyor tv,pc,telefon gibi.
Black mirror u burda anlatmış olmamız ile ironiyi arşa taşıyan teknolojik dizi. Ben en çok şu askerli bölümü beğendim, 3.sezondu galba. Hala adamın yerine kendimi koyduğumda naparım diyorum ve hala far görmüş tavşan oluyorum.
instagram benzeri uygulamayla ilgili çekilen bölüm çok korkutucu ve gerçek olmaya çok aday
paronayaklığımı arttırdığı için arka arkaya bölüm izleyemediğim dizi. hele çin'de kişileri puanlamak için bir uygulama çıkaracaklarını öğrendikten sonra iyice tırsmaya başladım.
/ 6