birden gelen istifa edip gezme isteği

Haziranda tarafımca yapılıp şuan iş aramakta olduğum eylem
Benim bunu yapabilmem için önce iş bulmam lazım. Sonrası kolay zaten.
saçmadır.

bunu deneyenler içerisinde %1 size örnek olarak gösterilir, orada burada konuşmalar yaparlar. "hayallerinizin peşinden koşun, ben de bir zamanlar sizin gibi sistemin kölesiydim" falan derler. istifa edip gezgin olmaya çalışan %99'un ne bok yediğinden ya haberleri yoktur ya da umursamazlar.

kişisel gelişim kitaplarının öğütlerini ne kadar ciddiye alıyorsanız bunu da o kadar ciddiye alın.

hatta combo yapın, evrene size toplu para göndermesi için mesaj yollayın. sonra o para elinize geçince istifa edip gezmeye başlayın. para gelmezse de oturun kıçınızın üstüne çalışmaya devam edin.
Benim de çok var ama evleneli olmuş 2 ay eşek yükü ile taksit sırtımda neyi nereyi bırakıp geziyorsun sevgili sözlük. gezmeyin evlenin taksit ödeyin!
birden gelen 'okul'u bırakıp gezme isteği'yle aynı ailenin çocukları'dır. zaman zaman gelip gitse de aile, kariyer, gelecek kaygısıyla bir türlü yapılamamıştır. okul ve iş arasında bir boşluk yaratılırsa derhal yapılmalıdır. atıyorum okul 2044te bitiyorsa işe başlamadan önce sağlam bir dünya turu yapıp 2045'te işe başlamalı. çok mu saçmaladım? kendi özelimde yapılabilir bence
para suyunu çekince ağlaya ağlaya kariyer.net'de gezilecektir.