bir gezginin dronu olmalı mı sorunsalı

/ 2
gezgin ve dron kelimelerinin birleştiği anda akla gelen post
Dronu kaçan adam olarak hep aklımızda https://drive.google.com/open?id=0B2fi41isqACOY29CcTEydW1TMVE
lipo mu dayanır canı sağ olasıca ona yanında birde eşşek kadar şarj aleti taşımak gerekir aman kırıldı aman üstüne oturdum derdi insanı yaşlandırır
bahsettiğimiz gezgin sosyal medyadan para kazanıyorsa yada youtube içerik hazırlıyorsa bence kesinlikle olmalı, drone büyük bir ayrıcalık bence.

drone mükemmel fotoğraflar yakalayabilirsiniz ve tavsiye olarak djı kullanabilirsiniz.
Batarya sıkıntısı ve taşıma zorluğu nedeniyle bir gezgin için epey meşakkatli bir oyuncak. Şarjı telefonlar gibi hızlı dolmuyor. Yolda, mekanda vs. doldururum diye düşünüyorsanız bu ihtimali gözden çıkarın.

Drone yerine aksiyon kamerası satın almak daha mantıklı. Hiç derdi tasası yok. Gezgin için 10 numara alet. Tuşa bas, kaydetsin.
araçla gezilmedikten sonra zor olan eylemdir. bolca yedek batarya olmalı, taşıma çanası, kumandası vs ile epey meşaketli bir oyuncaktır. ancak özellikle çevreniz açık bir bölge ise, mükemmel çekimler ile hatıralar yakalayabilirsiniz.
eğer gezgin arabayla geziyorsa(şahsi) evet olmalı,ancak otostop için olmamalı bence, sebeplerini önceki entrylerde defalarca yazılmış zaten bir de ben tekrar etmeyeceğim, kim oyuncağının bozulmasını ister ki ?
Bu aralar merak sardım drone çekimlerine. Müthiş görünüyor. Olsa fena olmaz tabi ki
/ 2