bim poşeti

interrail yapan farkirler ile aralarında çoğu insanın anlayamadığı ayrı bir bağ vardır. tabi olayı derinlemesine incelersek. interrail'a çıkmadan önce, interrail'in ilk günlerinde 2-3 gün idareten euro üzerinden para harcamamak adına karnını doyurmaya, musluktan su içmeye çalışan fakir öğrenci gencinin yegane kurtarıcısıdır. önce o güzelim derya ton balığı girer, hemen akabininde efsane yurt barbunya pilaki ile taçlanır. Liste uzar gider. bunnları eve taşırken hafif aşınan bim poşeti bu durumu fazla umursamaz. onun asıl görevi roma'da havalimanında başlayacaktır. ilk olarak yemeklerden soran satın alınan başka şeyleri taşır, ardından kategori düşer kirli iç çamaşırına kadar düşer. bittiği nokta ise içine tuluk tuluk doldurulan kirli çorapları,yedek ayakkabıları ya da sandaletleridir. tam ümitler kesilirken şılankkk diye pisa da eyfel de bir anda zirveye yeniden oturur gönüllerde taht kurup uzun uzun fotoğraflar çektirir.

işte böyle severiz bim poşetini....ç
beş para etmez verbat bir materyal kullanılarak yapılan poşet türü bir şey ama kesinlikle poşet değil o
çoğu mağazada poşetlerin 0,50 tl olduğu ülkemizde kasiyer kişisinden güzelce bi kaç poşet daha alabilir miyim sorusunu asla geri çevirmezler ve yaşları kaç olursa olsun buyur abi/abla cevabını alırsın. Çöp kovalarına en çok takılan poşettir.
interrail türkiyede bir ara türeyen pisa kulesine olsun eyfele olsun geçirilerek poz vermeye çalışan kişilerin başlattıkları akım. ne yaratıcıdır ne de komik.iyi ki son buldu haftada en az 5 kişiden aynı fotoları görmek gına getiriyordu.
(bkz: çöp)
Her evin demirbaşı, uluslararası tanınırlığa erişmiş, ulaşımı kolay, çok kullanışlı ve ücretsiz olan mükemmel materyal