beşiktaş kadıköy vapuru

/ 2
beşiktaş kadıköy arasında ulaşım sağlayan araçtır. teknolojinin bu kadar geliştiği bir dönemde hala eski model deniz araçlarıyla klasik bir hizmet verilmektedir. çay tost portakal suyu servisleriyle müşterilere üstün bir hizmet sağlamaktalar. 9:30 vapuruna binenlerin 9:50 kadıköy bursa seferine yetişebilmeleri tam bir muallaktır. çok kısa bir yolculuk gibi görünen bu güzergah toplamda 20 dk dır.
iş bu entry adı geçen vapurun içinde yazılarak kamuoyuna sunulmuştur.
Muazzam yeteneklere sahip ses sanatçılarına ve çalgıcılara sahne olabilmektedir.
Güzelim boğazın sularında Asya'dan Avrupa'ya geçerken, asil Dolmabahçe'nin ve hemen yanındaki Bezm-i Alem Valide Sultan camii'nin arasından bir güzellik karşılar sizi. Beşiktaş Şeref Bey Stadyumu.
canım sıkıldığı yola çıkamadığım zaman istanbul kartı basıp git gel yaptığım vapurdur. kulaklığı takıp günümü o vapurda geçirdiğimi bilirim
En sevdiğim iki ilçeyi birbirine bağlayan muazzam bir hat. Sadece kafa dağıtmak, bazen güzel müzik dinlemek için bile binilebilir.

İki ayrı şirket tarafından yapılan seferler, her 15 dakikada bir karşılıklı olarak düzenlenmektedir.
istanbul'un en güzel şehir hatlarından biridir. kız kulesi dibinden geçerek, haydarpaşa manzarası ile kadıköye yanaşmak seyir zevki güzel, istanbulun boğucu havasından sıyrılıp, temiz bir 20 dk'lık moladır aslında.
kadiköy’deki Beşiktaş iskelesinde mi, Beşiktaş’taki Beşiktaş iskelesinde mi ineceksin sorusunu sorduran vapur seferidir.
beşiktaş’tan turyol’la kadıköy’e geçerken kızkulesini görebiliyorsunuz, uslu bir çocuk olursanız şirinleri bile görebilirsiniz.
alt tarafında oturup ayakları demirlere uzatarak istanbul’un güzel manzaralarının izlenebileceği vapur, aynı zamanda ucuz yollu boğaz turu gibi de düşünülebilir.
/ 2