ben fero'nun kucak dansı yaptırması

cevaplanabilir entry
autotune tayfanın bu kadar lüks yaşaması çok zoruma gidiyor.
piç ve playbacksiz bir hiç.
hani biladerin içindi. hani kardeşlerin. kızları kucaklarken öyle demiyorsun fero. hesap ver.
Türkçe rap kültürüyle uzaktan yakından alakası olmayan bir insandan beklenmedik bir hareket değil. İnsanlar diledikleri gibi takılabilirler. Kendisi müzisyen değildir. Kliplerinde popçulara ve türevlerine yer vermeside bu kültürle alakası olmadığını kanıtlamaktadır. Pop bitti. Rap revaçta ve bu çok uzun bir süre devam edecek. Niçin rapciler hak ettikleri bu konumu daha da zirveye taşımak varken popçulara fırsat veriyor ? Bu adam efekt olmadan bir hiç. Ne bir free ne acapella ne başka bir şey. İnsanlığına gelecek olursak eğer gerçekten karakterli ve düzgün bir yapıya sahip. Arkasında bazı YouTuber ve rapcilerin ve ve ve beatmakerların duruyor oluşundan dolayı bu kadar popüler olduğunu her yerde dile getiriyor. Bu da vefalı bir insan olduğunu ve yerini bildiğini gösteriyor. Keşke karakteri kadar bu kültüre olan bağlılığıda iyi olsa. Kim bilir belki değişir. Müziğini değil ama kendisini seviyorum.
ben, feroyla falan ilgilenmediğim için umursamadığım olay. ben kendimle ilgileniyorum.

virgül detayı hoştu bence de. eheehe
istediğini yapsın abi bana ne, adamın kendi hayatı kendi seçimleri. yargılamam
böyle bomboş tiplerin böyle saçma eylemler ile gündem olmasını kaldıramadığım durumdur. ne bok yiyorsa yesin kellll-toş.
Hiphop kültürünün yozlaşmasını göstermektedir. Arkalarında Killa abileri vardır. Yürü be keltoş!
Amerika konsolosluğunun reklam amaçlı yayınlattığı. İzleyen Türk gençlerinin elde avuçtaki belgelerle derhal vizeye başvurup reddedildiği story grubu.
insanların neden hayret ettiğine anlam veremeden kendisini takip etmememe rağmen sosyal medya sayesinde zorla izlediğim videodur. normaldir. herkes işine bakmalıdır