batesmotelpro

başlangıçta videoları vardı eğlencelik. volkan öge tansu tunçel ve ömür cedimağar tarafından kurulan bu grubun ilk yıllarındaki videolarında da bu üçlüyü keyifle izlerdik. sütü seven kamyoncu ve esmeralda videolarına hala açıp güleriz. mesela "dünürün öpülecek götü karaysa" gibi bir cümleyi onlardan duymuştuk, sütü seven kamyoncu videosunda. ama esmeraldayı tek geçerim.
batesmotelpro | esmeralda

yıllar geçti, viraller çekmeye başladılar. viral videolar çeken profesyonel bir kreatif prodüksiyon ekibi oldular. ekibi de genişlettiler 7 kişi olarak. ama ilk üçlü hala bir arada. o virallerin de çok kalitelileri var elbette.

don duran | titre bakalım

don duran | arkamız sağlam
üniversite zamanlarımda popülerleştiler bir süre beyaz show'a skeç de ürettiler. lakin asıl başarıyı viral reklam alanında yakaladılar.

şimdiki genç kızlar bilmez blue'nun u make me wanna 'sını coverlardıkları tandır boys - mükemmel virali de unutulmazlardan.
tandır boystan bahsedecektim ben de. mükemmel bir cover. batesmotelpro candır, yeni yeni şeyler üretseler de izleyip keyiflensek.
birkaç aydır geri dönüşlerini zaten hissediyorduk ama yaptıkları mitsubishi reklamıyla yeniden keşke reklamların hepsi böyle olsa hissiyatını uyandırdılar.

batesmotelpro - mesai biter bu çocuk kaçar
bu ülkede youtube adına atılan ilk adımdır. daha facebook bile popüler değilken msn'den atardık videolarını arkadaşlara. yıl oldu 2018 ve bu adamlar hala var. demek ki bir şeyi iyi yapıyorlar. kalite.
birkaç gencin biraraya gelmiş ve bu ismi almış. çook eskiden beri komikli videolar yapıp youtubedan bize sunuyorlar. severim kerataları. şimdi reklamcılık sektöründeler.
volkan öge tansu tunçel ve ömür cedimağar tarafından kurulmuş olan türkiye'de youtuber sektörünün oluşmasında öncülük etmiş yaratıcı, girişimci gençlerdir. Genç dediğime bakmayın yaşlar 40'a gidiyor ama hala bizim çocuklar hafasındalar... Viral reklam ustalarıdır aynı zamanda...