ayı yemeği

/ 2
Kampların vazgeçilmez tatlısı muzun efsanevi tadı, petitonun müthiş kıvamı, e birde kamp ateşi varsa ne duruyorsun ayı yemeği ,yapsana diye ritim tutturulan instagrammer.
hesabını zevkle takip ettiğim sosyal medyayı güzel kullanan kampcı gezginlerden biridir. bolu kampında kendisini tanıdığıma ve yemeğini tatdığıma çok memnun oldum. güzel de birisi.

(bkz: zeynel turan)
İnstagramda takip etmekte olduğum kamplarında muhlamadan , brokolili makarnaya kadar her yemeği yapıp paylaşan doğa dostu hesap.
gördüğüm en güzel nicklerden, hatta marka adlarından biri.

marka diyorum çünkü geleceği görmek gibi süper güçlere sahibim.

kendisini kısa süreliğine de olsa gözlemleme fırsatı bulduğumda şunu hissetmiştim: yemek yapmak değil ona keyif veren. asıl keyifli kısım, o yemeyi paylaşmak onun için. sofraya yalnız oturmayı sevmeyen tarafımla hissettim bunu evet. bunun yalnızlığı sevmemekle değil, paylaşmayı sevmekle ilgisi olduğu unutulmasın.

ha ayrıca her ayı gibi o da çok hızlı acıkıyor. ama uslu şirin olan misafirlerini yemiyor korkmayın (swh)
Hesabını zevkle uzun zamandır takip ettiğim egosu asla olmayan ve yemekler konusunda tam benlik olan aynı zamanda isminin harbiden hakkını veren bir sayfadır
interrail grubunun müdavimlerinden sevilen aşçı. kendisi çok kibar ve efendi insandır, kamplarda kendisini görmek mutluluk verici. hep gelsin çok gelsin yemek yapsın.
Şimdi gördüm daha önceden takip etmediğime üzüldüm bu adamın yamağı olmak isterdim bir ayı bir panda iyi anlaşırız
abi elele verip buraya çağıralım mı? nolur gelsin lan nolur Bİ MUZ DA BİZE YAPSIN :(
Halen daha birebir tanışma şansı bulamadığım, benim gibi kamplarda boğazına düşkün olan bir kamp kişisidir. Instagram'da yaptığı çekilişlerle de bilinir.
aklıma konserve ayı etini getiren entry. sert ve tatsızmış. çok pahalı olduğundan henüz denemedim
bu adam gerçekden harika! instagramdan takip ediyorum ve her attığı story'de karnım gurulduyor.
/ 2