ayahuasca

/ 2
(bkz: ayahuska ) ya da (bkz: ayahuasca çayı) olarak bilinen doğal medicine. magic mushroom, lsd gibi uyuşturucuların yanında biskrem gibi kaldığı söylenir.

anavatanı peru'dur, sırf bunun için gidilir.

(bkz: hayatı anlamak)
Bu çayı yaptığını iddia eden Türkiye'de bir takım dolandırıcı tipler var. Sakın inanmayın. And dağları civarında Aymaralar var. Gidin Peru, Bolivya, Şili dolaylarında aymaraları bulun. Bizim Anadolu insanı gibiler, tipleri de bı ince benziyor. Onlardan isteyin bedavaya yaparlar.
mantar veya lsd'nin ayahuasca aka dmt'ye göre yanında çerez gibi kalmasının sebebi dmt bu ikisine göre çok daha kuvvetli fakat etkisi de bir o kadar kısa süren bir şey olmasının yanı sıra bad trip diye tabir edilen düşüşü de yoktur. "anlatılanlara göre" kafası sizi bu alemden alıp başka bir aleme götürür(reel olarak kısa süre geçirirken, halüsinojen etkisi sebebiyle saatler geçirdiğiniz düşünebilirsiniz), bir ara türkiye'de bayağı lafı dönmüş olan astral seyahat bir nevi. dr strange'teki şu sahne gibi. anavatanı peru denebilir hala daha ayinlerde kullanılıyor diye biliyorum. şurada da bir flood var gidip görmediğim için doğruluğu-yanlışlığı hakkında yorum yapamam fakat duyduklarım kadarıyla bana %100 doğru gelmedi.
Şaman ayinlerinde kullanılan dmt salınımını sağlayan içecek. Şamanlara göre ruh özü.
ayvazka olarak da bilinen, and dağlarına ait halüsinojik çay.

Ruhla birlikte bedenden ayrılarak beden dışı bir yolculuğa çıkıldığı ve bad tripten çıkamayan bünyelerin hayatını kaybedebileceği rivayet edilir.
san pedro ile birlikte yasamayi hayvan gibi istedigim seronomi. peru / calca bu iste en iyi yer diyorlar ya da pisac.
Kusacağım bir kovaya sarılıp bunu içmek için çok uzun süredir bekliyorum. Yapabilecek arkadaşlar mümkünse 1 ay öncesinden et yemeyi bıraksın daha makbule geçiyormuş öyle ama bana göre değil boşuna dememişler etle rakı tatarın hakkı diye :d
ayavaska ve/veya eyavaska olarak telaffuz edilen, son birkaç yıldır istanbul ve eskişehir gibi yerlerde uzmanlar eşliğinde denenebilen çay. şamanik ayini ve kuralları (özellikle diyeti) vardır ve deneyimlemeden önce bütüncül olarak yaklaşılmalıdır. allen ginsberg, the yage letters kitabında ayahuasca deneyimlerinden bolca bahsetmektedir.
/ 2