antalya'daki ücretsiz kamp yerleri

1) (bkz: olimpos)
Yer: Antalya Kumluca

2) (bkz: gelidonya feneri)
Yer: Antalya Kumluca

3) (bkz: korsan koyu)
Yer: Antalya Kumluca

4) (bkz: adrasan)
Yer: Antalya Kumluca

5) konyaaltı sahili
Yer: Konyaaltı

6 (bkz: phaselis)
kemer

7) antalya / kemer / çamyuva sahili

8) antalya / kemer / kındıl çeşme sahili

9) antalya / kemer / alacasu koyu
Liste güncellenecektir
adrasan-suluada
karaöz
yine kumluca ilçesinin mavikent sahilinden başlayıp adrasana kadar olan şeritte beğendiğiniz her noktada kamp yapabilirsiniz en doğal ve güzel koylar burada
Korsan koyunu öneririm herkese. Deniz ve kamp bir arada. Duş ve tuvaletler de var. Yolu biraz sıkıntılı olsa da her şeye değer.
phasalis daha iyisi yok.

edit: antik kentin oldugu taraf degil, diger taraf.
ücretsiz kamp alanlarını ya da kamp yapabileceğiniz alanları rahatlıkla bulmak istiyorsanız bir web sitesi tavsiye edebilirim. Kamp Alanı
Kamp alanı değil de kamp yapmaya uygun alan derseniz çamyuva tarafında bulunan halk arasında korsay koyu, haritada acısu koyu, tabelada cennet koyu yazan :D (evet isim konusunda kafalar çok karışık) yer. Orman ve sahili içinde barındıran aç ve açıkta bırakmayan müthiş doğal bir koy. özellikle orada bir dayı var yıllardır karavanıyla yaşar. gelen sorulardan o kadar bıkmıştır ki karavanın dışına da "soru sormadığınız için teşekkür ederim" şeklinde not düşmüştür. çok da yardım sever bir dayıdır ne zaman çadırları alıp gitsek bir ihtiyacımız olduğunda yardım eder.
kaş antik şehir önerilmiş ancak geçen sene kaş dönüşü oraya artık izin verilmediğini,çadırların kaldırıldığını duymuştum.
(bkz: çıralı) bunlardan en şahanesidir. olimpos sahil tarafında çadır kurmak yasakken bu tarafta serbesttir. ek olarak geceleri kaplumbağalara dikkat edilmeli zarar verilmemelidir.
tekirova-kleopatra koyu
tekirova-cennet koyu
anılaaaaar..!