anadolu turizm

2003 yılında, kalitesizleşen yolcu taşımacılığına tepki olarak doğan uşak'lı seyahat firması. ankara-istanbul-izmir güzergahlarını deneyimlediğimde hayran kalmıştım. her otobüste tuvalet vardı ki bu benim gibi yolculukta murphy ile savaşıp yenilenler için inanılmaz bir hizmetti. türk kahvesi ikramı, laptop kiralama, internet erişimi, priz, yastık, uyuyan yolcunun üstünü örtme, iyi uykular öpücüğü kondurma vs yani inanılmaz bir kaliteli hizmet anlayışı vardı(şimdi bu hizmetlerin bir çoğu diğer firmalarda da var ancak anadolu turizm ilkti efem) ayrıca bu hizmetler her yolcuya aynı şekilde sunuluyordu. sonra, bu düzene yenik düştü sanırım caanım firma, artık hizmetler standart.
Genelde pamukkale turizmİle aynı yazıhaneyi paylaşan, sevdiğim otobüs firması. Şuana kadar denk geldiğim otıbüslerinde hep kibar şoför ve muavin vardı. Sevilesi.
bana hep marka olarak Pamukkale Turizmi hatırlatan hede ..birleşiklermiş değişmediyse ..
Her sey iyi hosta
O kiyafetle kaptanlari şebele maynununa cevirmissiniz
Apoletleri sayesinde
Yururken ucacaklar nereseyse.
Zamane otobüs şirketlerine inat duruşunu bozmamış şapsik otobüs firması..
üniversite kaydı zamanında elazığdan izmire direkt hiçbir ulaşım aracı bulamayınca her frende kafamı ön koltuğa çarptığım bir minibüsle ankaraya geçtik ankaradan anadolu ile izmire. o konforsuz minibüsten sonra anadolunun 2+1 araçları uzay mekiği gibi gelmişti. severim
pamukkale turizmin diğer şirketi. egenin en iyilerinden.